پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٢١ مهر ١٣٩٨
List 'بنر' does not exist at site with URL 'http://portal/kurd/news'.
 
 

گراميداشت روز جانباز در اداره كل نوسازي مدارس كردستان

 

  روز دوشنبه 12 خرداد ماه سالجاري مصادف با روز جانباز در دفتر مدير كل نوسازي مدارس از خدمات و از خود گذشتگي هاي جانبازان انقلاب اسلامي تقدير و تشكر بعمل آمد .

 در اين جلسه مهندس شهرام سعيدي مدير كل نوسازي مدارس كردستان ضمن تبريك فرا رسيدن ايام شعبانيه روز ولادت امام حسين( ع )  و حضرت ابوالفضل عباس و روز جانباز ازتمام خادمين به انقلاب اسلامي علي الخصوص جانبازان قدرداني نمود وسپس گفت  انسان‏هایی که از هستی و جان خویش در راه رضایت حق گذشته و در این راه، صبر و مقاومت می‏کنند. در صورت ادامه این راه، فضیلت و ارزششان حتی از شهیدان نیز والاتر است. راز این برتری این است که زندگی جانباز، همراه با سوختن است و چنا‏نچه بتواند در مسیر اهداف واقعی خود، که تحقق آرمان شهداست مقاومت نموده و دشمنان را رسوا سازد، در این صورت فضیلتش از شهیدان نیز بیش‏تر خواهد بود

در ادامه توسط مدير كل نوسازي مدارس  از يكي از همكاران جانباز با تقديم كادو و لوح به نيابت از طرف مجموعه کارمندان نوسازي مدارس كردستان ، زحمات بی دریغ و مخلصانه آقاي عارف غريبي ارج نهاده شد  و از گرمی دل ، صداقت کلام ، استواری گام ها و به محبت در نگاهشان درود فرستاده شد .

 

روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس كردستان