پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٤ آبان ١٣٩٨
List 'بنر' does not exist at site with URL 'http://portal/kurd/news'.
 
 

گراميداشت روز آزادگان در اداره كل نوسازي مدارس كردستان

   

روز شنبه 25 مرداد ماه سالجاري در آستانه بيست و سومين سالگرد بازگشت اولين گروه از آزادگان به ميهن اسلامي در دفتر مدير كل نوسازي مدارس با حضور مهندس شهرام سعيدي و معاونين و مسئول حراست و تعدادي ديگر از همكاران از خدمات و از خود گذشتگي هاي آزادگان انقلاب تقدير و تشكر بعمل آمد .

در اين جلسه مهندس شهرام سعيدي مدير كل نوسازي مدارس كردستان ضمن تبريك روز آزادگان ازتمام خادمين به انقلاب اسلامي علي الخصوص آزادگان قدرداني نمود وسپس گفت  26مردادماه   یادآور روزی است که در سال 1369 عراق بعد از قبول قطعنامه، اولین گروه اسرای هشت سال دفاع مقدس را که در دوران جنگ تحمیلی به اسارت رژیم بعثی عراق درآمده بودند آزاد كرد و اين عزيزان به آغوش میهن اسلامی بازگشتند.

 وي در ادامه سخنان خود گفت وظیفه همه ماست که به الگوها، اسطوره‌ها و قهرمانان میهن اسلامی خود به عنوان یادگاران این نظام حرمت قائل باشیم تا به نسل آینده آگاهی ‌دهد که از سرزمین خود و ارزش‌های انقلاب دفاع کنند.

مجموعه کارمندان نوسازي مدارس كردستان زحمات بی دریغ و مخلصانه شما بزرگواران را ارج نهاده  و با تمام وجودبه گرمی دلتان ، به صداقت کلامتان ، به استواری گام هایتان و به محبت در نگاهتان درود می فرستیم .

در ادامه توسط مدير كل نوسازي مدارس  از دو نفر از همكاران آزاده با تقديم هديه و لوح به نيابت از طرف مجموعه کارمندان نوسازي مدارس كردستان ، زحمات بی دریغ و مخلصانه آقايان محمود شيرزادخواه و جبار پورسام ارج نهاده شد  و از گرمی دل ، صداقت کلام ، استواری گام ها و به محبت در نگاهشان درود فرستاده شد .

 روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس كردستان