پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ١ مهر ١٣٩٨
List 'بنر' does not exist at site with URL 'http://portal/kurd/news'.
 
 

پانزدهمين جشنواره خيرين مدرسه ساز استان كردستان در سنندج برگزار شد

 


با حضور دكتر حافظي رئيس جامعه خيرين مدرسه ساز كشور ، مهندس ترابي زاده معاون فني و اجرايي سازمان نوسازي ،مهندس شهبازي استاندار كردستان و جمعي از خيرين نيك انديش ، پانزدهمين جشنواره خيرين مدرسه ساز استان در سنندج برگزار شد .

 آئين پانزدهمين جشنواره خيرين مدرسه استان صبح دوشنبه 23 ارديبهشت با حضور دكتر محمد رضا حافظي رئيس جامعه خيرين مدرسه ساز كشور ، مهندس شهبازي استاندار كردستان ، مهندس ترابي زاده معاون فني و اجرايي سازمان نوسازي ، توسعه و تجهيز مدارس كشور ، مديران كل آموزش و پرورش و نوسازي ، توسعه و تجهيز مدارس استان ، رئيس مجمع خيرين مدرسه استان ، اعضاي مجمع خيرين مدرسه ساز شهرستانها و مناطق تابعه و جمعي از خيرين نيك انديش در محل مجتمع فجر سنندج برگزار شد .

 مهندس علي شيرزادي مدير كل نوسازي ، توسعه و تجهيز مدارس استان در ابتداي اين مراسم ضمن خير مقدم به مدعوين ، گفت با اشاره به اينكه هر ساله جشنواره خيرين مدرسه ساز در سطح شهرستان ها و مناطق و استان برگزار مي گردد : پانزدهمين جشنواره خيرين مدرسه ساز با همكاري آموزش و پرورش ، نوسازي و مجمع خيرين برگزار مي گردد .

 وي از تعهد ساخت 28 مدرسه توسط خيرين در سال گذشته خبر داد و با بيان اينكه تعداد 26 مدرسه اجرايي و احداث شده است گفت : در طول خدمت دولت نهم و دهم 574 مدرسه در استان احداث و تاكنون براي ساخت آنها 200 ميليارد تومان هزينه شده است .

 در اين مراسم دكتر محمد رضا حافظي رئيس جامعه خيرين مدرسه ساز كشور از مدرسه سازي به عنوان حركت افتخار آفرين در سطح كشور نام برد و با اشاره به گسترش اين حركت ارزشمند ، به آثار آن در سطح جامعه پرداخت .

وي با معرفي خيرين مدرسه ساز كشور و تقدير و تشكر از اقدام خداپسندانه خيرين نيك انديش ، از مشاركت دانش آموزان و فرهنگيان در امر مقدس مدرسه سازي تقدير و تشكر نمود . 

 مهندس شهبازي استاندار كردستان نيز در اين نشست ضمن تقدير از حضور خيرين مدرسه ساز و دست اندركاران برگزاري پانزدهمين جشنواره خيرين ، از تلاش و اهتمام مدير كل آموزش و پرورش كردستان و مجموعه فرهنگيان استان و هم چنين مدير كل نوسازي ، توسعه و تجهيز مدارس و رئيس مجمع خيرين مدرسه ساز استان در جلب مشاركت خيرين و پيگيري امور تقدير نمود .

استاندار كردستان با اشاره به آثار و بركات سفر مقام معظم رهبري به استان ، از ساخت 14 باب مدرسه توسط بنياد بركت در سطح استان خبر داد و گفت : 4 مدرسه ديگر نيز توسط بنياد در استان احداث خواهد شد .

وي از مشاركت نظام بانكي در امر مقدس مدرسه سازي در استان و تعهد ساخت مدارس خبر داد و گفت : در سال جاري شاهد تحول اساسي در امر مدرسه در سطح استان خواهيم بود .

گفتني است در پايان اين مراسم با اهداي لوح سپاس از خيرين مدرسه ساز استان كردستان تجليل به عمل آمد . 

 

 

                                                                 روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس كردستان