پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨
List 'بنر' does not exist at site with URL 'http://portal/kurd/news'.
 

دبستان 16 كلاسه ننله از توابع شهرستان سنندج افتتاح شد

 چهارشنبه 20/10/91 ، با حضور جمعي از مسئولين و دانش آموزان و اولياء دبستان 16 كلاسه ننله مورد بهره برداري قرار گرفت در اين مراسم كه با حضور مهندس شهبازي استاندار ، دكتر حافظي رياست جامعه خيرين كشور ، فرماندارسنندج ،مهندس شيرزادي مدير كل نوسازي مدارس كردستان ، مديركل آموزش و پرورش استان ، رئيس مجمع خيرين مدرسه ساز و و تنی چند از ديگر مسئولين شهرستان سنندج و ، فرهنگيان ، دانش آموزان و اهالي ، به بهره برداری رسيد ، مهند س شهبازي استاندار كردستان ضمن تقدير از مدير كل و كاركنان نوسازي مدارس براي احداث اين فضاي آموزشي تجهيز شده ، گفت اميدواريم روز به روز شاهد رفع تنگناها ، مشكلات و محروميت ها در استان كردستان باشيم  .

 سپس آقاي ساكي مدير كل آموزش و پرورش استان طي سخناني قدرت دولت ها را در ناآگاهي مردم خواند كه به عكس انقلاب و نظام اسلامي ايران قدرت خويش را در آگاهي و ايمان مردم ميداند و در اين راه از هيچ تلاشي دريغ نورزيده در نتيجه نهادهاي خير انديشي همچون بنياد علوي  پا به ميان ميگذارند و اعتبار لازم براي ساخت همچنين مدرسه اي را در اختيار ميگذارند كه نتيجه اش اين ميشود ما روزانه شاهد احداث يك مكان آموزشي مناسب هستيم .

همچنين مهندس شيرزادي ،مدير كل نوسازي مدارس كردستان در آئين افتتاح اين پروژه آموزشی با گراميداشت ياد وخاطره شهدای گرانقدر اسلام و خير مقدم به حضار و تقدير و تشكر از مسئولين  ، اطمينان داد كه در راه مقدس مدرسه سازي از هيچ كوشش وتلاشي دريغ نخواهيم كرد.

وي در ادامه گفت  اين مدرسه جزء 34 پروژه مصوبات سفر پر خير و بركت مقام معظم رهبري است كه از محل اعتبارات بنياد علوي تامين شده است كه  دارای 16 کلاس درسي و    10اتاق غير درسي شامل آزمايشگاه و نمازخانه و ... می باشد و در زير بنای  1850 متر مربع با هزينه اي بالغ بر 10 ميليارد ريال ، احداث  شده است .

روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان كردستان