پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨
List 'بنر' does not exist at site with URL 'http://portal/kurd/news'.
 

بهره برداري از پروژه مشاركتي 6كلاسه دكتر جمال گوشه

 چهارشنبه 4/8/ 90 باحضور استاندار ، فرماندار ، مديران كل آموزش و پرورش و نوسازي مدارس ، نماينده خير ،رئيس مجمع خيرين و ديگر مقامات استاني و جمعي از اهالي محل ، مدرسه مشاركتي 6 كلاسه شهرك نايسر سنندج به بهره برداري رسيد .

 علیرضا شهبازی استاندار كردستان در مراسم افتتاح این مدرسه در سخنان کوتاهی با بیان اینکه مدرسه سازی حسنه جاریه ای است که تنها نصیب بندگان مقرب خداوند متعال خواهد شد به قرائت پیام دکتر گوشه که خود در این مراسم حضور نیافته بود پرداخت. سپس از زحمات دکتر سادات گوشه استاد جراحی دانشگاه علوم پزشکی تهران وهمچنين كوشش و تلاش بي وقفه مهندس شيرزادي مدير كل نوسازي مدارس كردستان با توجه به اينكه از روزي كه مشغول به كار شده تحرك فوق العاده اي به امر مدرسه سازي بخشيده   قدردانی نمود و اضافه نمود اميدوارم در سال آينده با همت مردم و جذب اعتبارات مورد نياز كليه مدارس استان بصورت يك شيفته درآيد .
گفتنی است: این مدرسه دارای 6كلاس درسي و 9اتاق غيردرسي 829 مترمربع زیربنای آموزشی ، 23 مترمربع سرویس بهداشتی و 50 مترمربع سرایداری بوده که در مجموع با اعتباری بالغ بر 4میلیاردو 150 میلیون ریال که 2 میلیاردو 150 میلیون ریال آن توسط دولت و 2 میلیارد آن توسط خیر مدرسه ساز تامین شده احداث گردیده است.

روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان كردستان