پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨
 

یکصد و چهل و هفتمین مدرسه بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) روز گذشته در شهر بزمان ایرانشهر با حضور آقای شریفی نیا نماینده موسسه بنیاد برکت، مدیر کل نوسازی مدارس استان، بخشدار و مسئولین شهر بزمان افتتاح شد.

احداث 257 واحد آموزشی به استعداد 1108 کلاس درسی در اقصی نقاط میهن اسلامی در دستور کار این موسسه است که امروز صد و چهل و هفتمین مدرسه از این مجموع در این نقطه از میهن مان با شش کلاس درس در دوطبقه با امکانات آموزشی از قبیل آزمایشگاه، کتابخانه، کلاس های هوشمند و وسایل کمک آموزشی دیگر تحویل آموزش و پرورش شهر بزمان گردید.

این مطلب را آقای شریفی نیا در مراسم افتتاح مدرسه برکت بزمان عنوان کرد و گفت طبق فرمایش مقام معظم رهبری  بنا داریم در سال های آتی نیز این حرکت مقدس را ادامه دهیم و در جاهای کمتر توسعه یافته حضور پیدا کنیم .

راشکی مدیر کل نوسازی مدارس استان نیز در این مراسم گفت : این واحد آموزشی که هدیه ای از طرف مقام معظم رهبری است، با اعتباری بالغ بر 3،600،000،000 ریال با زیر بنایی معادل 812 متر مربع با محوطه سازی ، دیوار کشی، سرایداری و سرویس بهداشتی  از محل اعتبارات بنیاد برکت توسط اداره کل نوسازی مدارس استان  احداث و تحویل آموزش و پرورش می گردد.

و همچنین با تاکید بر این نکته که توسعه و پیشرفت هر جامعه ای منوط به آموزش و توجه به امر تعلیم و تربیت است، از توجه و عنایت ویژه مسئولین محترم بنیاد برکت به استان سیستان و بلوچستان قدر دانی نمود و گفت : دانش آموزان مستعد و معلمین پر تلاش با استفاده از این فضای آموزشی مدارج علمی را طی خواهند نمود.و رتبه های کشوری ازاین مدرسه به برکت بنیاد برکت خواهیم داشت.