پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٣١ شهریور ١٣٩٨
 
 
چندی پیش  " حاج اکبر ابراهیمی" خیر نیک اندیش مدرسه ساز به همراه "مهندس علی نبیان" مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران و "علی عزتی" مدیر آموزش و پرورش منطقه 9 ،"مهندس صادقی" شهردار ناحیه 2 منطقه 21 با حضور در مدرسه دخترانه سیدالشهداء (ع) واقع در شهرک استقلال تهرانسر بازگشایی مدرسه را در کنار دانش آموزان این مدرسه جشن گرفتند.
"فاطمه امیری" مدیر مدرسه با اعلام این خبر گفت: "هر ساله همزمان با فرارسیدن مهر، دانش آموزان این مدرسه سال تحصیلی جدید را در کنار خیر مدرسه شان شروع می کنند. خیرین با حضور پر خیرو برکت خود در مدارس نه تنها باعث ایجاد انگیزه در دانش آموزان می شوند.، بلکه دانش آموزان با خیر مدرسه خود از نزدیک آشنا می شوند. در این مراسم حاج آقا ابراهیمی شروع سال تحصیلی جدید را به دانش آموزان مدرسه اش تبریک گفت و افزود: "امثال من در جامعه  مسئول هستند تا راه را برای درس خواندن شما هموار سازیم. خوشحال هستم خداوند توفیق ساخت مدرسه را به من داده است. به شما دانش آموزان عزیز هم می گویم اگر می خواهید در آینده به مراحل بالاتر برسید خوب درس خوانده و به پدر و مادر خود احترام بگذارید. زیرا هر آنچه که من و دیگران داریم از دعای خیر آنهاست."
در ادامه این برنامه مهندس نبیان هم شروع سال تحصیلی جدید را به دانش آموزان تبریک گفت و حضور خیرین در سال های اخیر در امر مدرسه سازی را پر شورتر اعلام کرد."
امسال حدود 230 دانش آموز دختر در دوره های اول و دوم متوسطه در کنار 29 نفر کادر مدرسه سال تحصیلی جدید را شروع کردند تا یکبار دیگر پشت سنگر علم و دانش خود را بیازمایند. مدرسه سیدالشهداء(ع) با متراژ حدود 3200 متر مربع واقع در شهرک استقلال در سال 83  به همت حاج اکبر براهیمی ساخته شد و در حال حاضر دانش آموزان دختر شهرک های اطراف در آنجا تحصیل می کند. امیری با اشاره به حمایت حاج آقا ابراهیمی از مدرسه گفت: "حاج آقا ابراهیمی نه تنها مدرسه را ساخته است بلکه با حمایتهایش نشان داد همچنان به فکر مدرسه خواهد بود. وی در طول تابستان آسفالت مرحله اول حیاط مدرسه که زمین ورزش مدرسه به شمار می رود را ترمیم و تعویض و فضای را برای فعالیت دانش آموزان آماده کرد.