پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨
 
مدیر آموزش و پرورش شیروان گفت: دانش آموزان خیر تهرانی درتابستان سال جاری 26 میلیون و پانصد هزار تومان به مناطق محروم کمک کردند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، مهدی سرایدار در نشست خبری با خبرنگاران افزود: این دانش آموزان در طی 2 ماه تابستان برای روستای امیرخان شیروان و محوطه سازی مدرسه سولدی و تجهیز مدارس و اهدای لوازم آموزشی کمک کردند که تعهد اخلاقی دادند برای سال آینده هم 18 میلیون تومان کمک صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه شیروان به عنوان دومین شهر استان از امکانات و خدمات نسبتا خوبی برخوردار می باشد تصریح کرد: در بسیاری از موارد این شهرستان رتبه های بالایی را کسب نموده که از آن جمله می توان به کسب رتبه دوم کشوری در مسابقات فنی حرفه ای در رشته تعمیر تراکتور بوده است.

سرایدار با اشاره به اینکه آموزش نیاز اساسی دانش آموزان است عنوان کرد: شیروان در سال جاری در ارزیابی عملکرد مدارس شاهد استان در سه مقطع رتبه اول را به خود اختصاص داده است که این خود باعث افزایش خود باوری و اعتماد به نفس دانش آموزان خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: در سال گذشته 25 مدرسه قرآنی در شیروان مشغول فعالیت به دانش آموزان بوده است که در سال جاری به 50 مدرسه افزایش خواهد یافت و علاوه بر دانش آموزان اولیای آنان هم حق شرکت در کلاس ها را دارند.