پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨
 

کمک 700 میلیونی معلم بازنشسته تهرانی به مدرسه سازی    
مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران: یکی از خیرین بازنشسته فرهنگی ، مدرسه نیمه تمام منطقه 4 را با هزینه 700 میلیون تومان تکمیل می کند .
محمدرضا قربانی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: خانم علیانی از فرهنگیان بازنشسته است که صبح امروز با حضور در مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران و امضای تفاهم نامه ای هزینه تکمیل مدرسه نیمه تمام منطقه 4  آموزش و پرورش واقع در خیابان فرجام را تقبل کرد.
مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران گفت: ساخت این واحدآموزشی50 درصد پیشرفت دارد که هزینه این 50 درصد از محل اعتبارات دولتی تامین شده و قرار است با 700 میلیون تومانی که این خیر مدرسه ساز پرداخت می کند ، این مدرسه نیمه تمام تکمیل شود .
وی افزود:این مدرسه 1873 متر مربع زیربنا دارد و دارای 14 کلاس درس است .
قربانی گفت: براساس تفاهم نامه امضا شده قرار است این طرح در 120 روز تکمیل شود و همزمان با آغاز سال تحصلی جدید به بهره برداری برسد .
وی افزود: خانم علیانی انگیزه اصلی خود را از مشارکت در مدرسه سازی وصیت همسرش اعلام کرد و گفت : قرار بود در زمان حیات همسرم  مدرسه ای ساخته شود و اکنون که همسرم از دنیا رفته است من این مدرسه را به نام ایشان می سازم .
قربانی گفت: تکمیل طرح های نیمه تمام آموزشی با مشارکت خیران مدرسه ساز از اولویت های کاری مجمع خیرین است که از نیمه دوم پارسال  جزو اهداف و برنامه های ما قرار گرفته و از استقبال خیران مدرسه ساز برخوردار بوده است .