پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨
 
 
کمک 180 ميليون توماني خير تهراني براي ساخت مدرسه در منطقه19 تهران
 
مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران از کمک 180 میلیون تومانی شهروند نیکوکار تهرانی برای ساخت واحد آموزشی در منطقه 19 خبر داد.
محمدرضا قربانی در مصاحبه باخبرنگار ما گفت: با تعهد نقدی آقای باغی ، مدرسه مفتح بخش آفتاب از توابع محروم منطقه 19توسعه می یابد و واحد آموزشی با زیربنای 300 مترمربع در آن ایجاد می شود.
وی افزود: اجرای این طرح از هفته آینده آغاز و به علت نیاز این منطقه با برنامه ریزی مجمع خیرین مدرسه ساز تا دهه فجر آماده بهره برداری می شود.
قربانی گفت: با توجه به تراکم بالای دانش آموزی در منطقه 19 و استفاده از ظرفیت کامل مدارس این منطقه ، ساخت واحدهای آموزشی در این مناطق با کمک خیران اهمیت بسیاری دارد.
وی همچنین گفت: مجمع خیرین مدرسه ساز در طرح های جدید برای جذب خیران و با کمک های مالی آنان ، ساختمان های آموزشی را درون مدارس می سازد و به نام انتخابی آنان نامگذاری می کند که با این اقدام ، هویت مدارس محفوظ می ماند و نام خیران نیز بر بناهای آموزشی ماندگار می شود.
چندی پیش نیز ، خیر مدرسه ساز دیگری به نام محمود تقی زاده با پرداخت 600 میلیون تومان مدرسه ای 8 کلاسه را با زیربنای 820 مترمربع در کهریزک تهران به نام برادران شهیدش محسن و مسعود تقی زاده ساخت و به آموزش و پرورش اهدا کرد