پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٢ مهر ١٣٩٨
 

کلنگ پروژه خیری 5 کلاسه حاج مالک جعفر زاده مقدم روز چهار شنبه مورخه 14/7/89 در روستای شیخ کلخوران اردبیل به زمین زده شد.

در آئین کلنگ زنی این مدرسه مدیر کل آموزش و پرورش سرکار خانم فیروزی ، مهندس لطفی سر پرست اداره کل نوسازی مدارس استان، آقای قرآن نویس رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان ، رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو اردبیل و جمع کثیری از اهالی شیخ کلخوران حضور داشتند. ابتدا مهندس لطفی ضمن خوش آمد گویی از وضعیت فضاهای آموزشی و پرورشی که توسط خیرین مدرسه ساز احداث شده است صحبت کردند و نیز دررابطه با برگزاری جشنواره های خیرین و تعهدات خیرین در این جشنواره ها گزارشی را اعلام نمودندو در پایان ضمن قدردانی از بانی این مدرسه حاج مالک جعفر زاده مقدم، اظهار نمودند که این مدرسه در قالب 5 کلاس درس و زیربنای 700 متر مربع با هزینه بالغ بر 340 میلیون تومان تکمیل و تحویل دستگاه بهره بردار خواهد شد.

سپس آقای قرآن نویس در رابطه با مقام شامخ خیر بزرگوار حاج حسنعلی علیپور دیجویجینی این چنین کفتند : وی به عنوان خورشید خیرین کشور شناخته شده اند و افزود انسانی وارسته و نیک اندیش و بلند همتی بودند که به دانش آموزان عشق و علاقه وافری داشتند و تمام اندوخته های عمر پر برکت خود را صرف ساختن مدرسه نموده اند سپس از خدمات خیر محترم مدرسه ساز حاج مالک عفر زاده مقدم تقدیر و تشکر نمودند.