پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٥ خرداد ١٣٩٨

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر مدرسه 8کلاسه دبستان برکت شهید گنجه شهر آباد کلنگ زنی شد. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر:این مراسم با حضور مهندس مرادی مدیر کل نوسازی مدارس استان ،مهندس باباخانی، معاون اجرایی اداره کل و مهندس مهدوی ،مشارکت های مردمی اداره کل،جعفری نسب فرماندار تنگستان،باربرز مدیر آموزش و پرورش تنگستان،بخشدار مرکزی،مدیران ادارات شهر اهرم،شهردار ،دانش آموزان و مردم شهر آباد حضور داشتند.

مهندس مرادی مدیر کل نوسازی مدارس استان،ضمن تشکر از دانش آموزان و معلمان و مردم شهر آباد که نسبت به ایشان اظهار تقدیر و تشکر داشتند سپاسگزاری نمودو اعلام کرد که در دهه مبارک فجر اداره کل نوسازی مدارس استان 21 مدرسه و 75 کلاس درس با اعتبار 9 میلیارد تومان ،تحویل آموزش و پرورش داده است.

وی افزود:اعتبار این پروژه خیر ساز به وسیله بنیاد محترم برکت با مبلغ 425 میلیون تومان تامین شده است که 200 میلیون تومان هم توسط فرمانداری تنگستان به این پروژه تزریق خواهد شد.

مدرسه برکت شهید گنجه آباد با 518متر مربع زیر بنای ساختمان اصلی توسط شرکت پیمانکاری بناساز حافظ شروع به کار میکند.

باربرز ،مدیر آموزش و پرورش تنگستان ضمن خیر مقدم به همه شرکت کنندگان در این مراسم از بنیاد برکت تقدیر ویژه نمود و از مهندس مرادی و همکاران وی در مشارکت های مردمی و جعفری نسب فرماندار تنگستان هم تشکر نمود.

جعفری نسب فرماندار تنگستان هم در این مراسم  از شهردار و مردم شهر آباد بدلیل این که استاندار نتوانست در شهر آباد جهت شرکت در مراسم قبل حاضر شود عذر خواهی نمود و افزود که بتوانم جبران این شرمندگی بنمایم.

در پایان مراسم کلنگ زنی بوسیله حاضرین در جلسه انجام شد.