پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٦ خرداد ١٣٩٨
 
 

 

در اولین روزهای سال همت مضاعف ، کار مضاعف و به جهت لبیک گویی به فرمایشات مقام معظم رهبری مراسم کلنگ زنی پروژه 18کلاسه راه کلخوران اردبیل باحضور مقامات استانی ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مردم پر شور و انقلابی محله سید آباد راه کلخوران با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع شد در ابتدا مهندس  بدری ضمن خیر مقدم گویی و تبریک سال نو به حاضرین در مجلس اظهار امید واری کردند در سالی که مقام معظم رهبری همت مضاعف، کارمضاعف نامگذاری کرده اند بتوانیم در جهت رفع مشکلات فضاهای آموزشی و پرورشی قدمهای مؤثری برداریم وی پروژه حاضر را که با زیر بنای 2890 متر مربع می باشد از نظر اجرایی دو ساله عنوان نموده و محل تأمین اعتبار را از محل تخریب و بازسازی ذکر کردند.

آقای سید کاظم موسوی نماینده اردبیل،نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب اعتبارات تخریب و بازسازی در مجلس اظهار امیدواری نمودند که استان اردبیل سهم مناسبی از این اعتبارات داشته باشند.

آقای قاسم محمدی نماینده اردبیل، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به عادلانه نمودن امکانات آموزشی و فرهنگی در سطح مناطق مختلف آموزشی اردبیل به رفع مشکلات آموزشی استان تقاضای همت جمعی مسئولان شدند.

در ادامه اکبری فرماندار اردبیل ضمن ارج نهادن روز 12 فروردین روز حماسه عظیم ملی و استقرار نظام جمهوری اسلامی به توجه ویژه دولت در جهت خدمت رسانی و انجام خدمات بی نظیر اشاره داشتند.

در انتهای مراسم آقای احمدی معاون سیاسی و امنیتی استانداری، خدمت به وردو ولایی استان را مایه مباهات مسئولین دانسته و نسبت به انجام پروژه های مد نظر دولت خدمتگزار در مناطق محروم را در راستای اهداف عالیه نظام ارزیابی کردند. وی از ساخت روزانه یک کلاس درس توسط نوسازی مدارس استان از بدو استان شدن تا حال و اخذ 33 مورد تقدیر در سه سال گذشته را نشانه موفقیت این دستگاه اجرایی در نظام سازندگی دانستند.