پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٦ خرداد ١٣٩٨
 

کلنگ یک واحد آموزشی 10 کلاسه خیّری در روستای امیر نظام شهرستان زهک زابل به زمین زده شد.

با حضورنمایندگان گروه خیّرین ائمه اطهار کلنگ احداث یک واحد آموزشی 10 کلاسه در روستای امیر نظام شهرستان زهک زابل به زمین زده شد و تقبل ساخت دو مدرسه 6 کلاسه  دیگر نیز از  سوی خیّران  مدرسه  ساز  آقایان شیرخدایی و زمانی جمعا به مبلغ310 میلیون تومان اعلام گردید .

این مدرسه 10 کلاسه که با همّت خیّران گرانقدر مدرسه ساز بنا نهاده خواهد شد ، با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس استان تکمیل وتحویل دانش آموزان محروم روستای امیر نظام و روستاهای اطراف خواهد شد.

آقای شیر خدایی خیّر مدرسه ساز هدف ازسفر و ساخت مدرسه در این استان را کمک به فرهنگ و تحصیل دانش آموزان اعلام داشت و گفت باید زیر ساخت های تعلیم و تربیت برای رشد و تعالی یک جامعه فراهم گردد.

در این مراسم مدیر کل نوسازی مدارس استان گفت : وظیفه ما مدرسه سازی است امّا در مقابل عمل نیک و خداپسندانه خیّران در این زمینه احساس غرور می کنیم که مدرسه ساز هستیم زیرا مدرسه بعنوان مکانی مقدّس که در آن الفبای خداشناسی و علم اندوزی فرا گرفته می شود از جایگاه رفیعی برخوردار است و فرهنگ کار خیر در کشور ما نهادینه شده است ، راشکی حضور آقایان شیر خدایی و زمانی نمایندگان گروه خیّرین ائمه اطهار علیهم اسّلام در استان را به فال نیک گرفت و نیّت پاکشان را در امر مقدّس مدرسه سازی ستود.  

شایان ذکر است در مراسم کلنگ زنی این واحد آموزشی راشکی مدیر کل نوسازی مدارس استان ، پیری فرماندار شهرستان زهک و مسؤلین و معتمدان روستای امیر نظام نیز حضور داشتند.

روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان سیستان و بلوچستان