پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٣١ شهریور ١٣٩٨
 

کلنگ شروع احداث همزمان 10 باب آموزشگاه خیر ساز در قالب 34 کلاس درس در شهرستان سردشت  به زمین زده شد .استان آذربایجان غربی

منبع " روابط عمومی اداره کل نوسازی ٰ توسعه و تجهیز مدارس استان آذربایجان غربی

تلاش در راه مدرسه سازی خود جهادی مقدس است   (( مقام معظم رهبری ))

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ٰمدارس استان آذربایجان غربی در راستای استفاده از توانمندی خیرین مدرسه ساز مراسم کلنگ شروع ساخت 10 باب آموزشگاه خیری در قالب 34 کلاس درس با حضور مدیر کل آموزش و پرورش و معاون آموزش متوسطه استان ، مسئول  مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان ، مسئولین شهرستان ، خیرین مدرسه ساز ، روحانیون ، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی شهر و روستا و مدیران مدارس مستقل در محل سالن اجتماعات هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی ربط برگزار گردید .

در این آیین باشکوه مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن قدردانی از خدمات و عملکرد مدیر آموزش و پرورش علی الخصوص تلاش و پیگیری در جهت جذب خیرین مدرسه ساز اظهار داشت : مدیر آموزش و پرورش با عزم ملی و خدمت جهادی خود در جهت تحقق شعار سال گام برداشته است .

مصطفوی با اشاره به موفقیت های علمی دانش اموزان این منطقه گفت: کسب رتبه های برتر علمی و کنکور سراسری توسط دانش آموزان این منطقه مرزی مایه مباهات است و امید می رود همکاران فرهنگی با تلاش بیشتر شاهد رشد و شکوفایی هر چه بیشتر استعدادهای این منطقه در سالجاری و آینده باشیم .

ایشان با بیان نقش خیرین در امر گسترش فضاهای آموزشی و استفاده از توانمندی این عزیزان خیر در این منطقه انتظار می رود آنان پشتیبان و یاور آموزش و پرورش در تحقق اهداف عالی تعلیم و تربیت باشند .

در پایان تمامی اعضای حاضر در مراسم با حضور در محل زمین احداث مدرسه 8 کلاسه بصورت نمادین کلنگ شروع ساخت همزمان 10 باب مدرسه توسط خیرین به زمین زده شد .