پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨
 

کلنگ ساخت مدرسه 2 کلاسه خیّری در روستای ابوذر نیر به زمین زده شد


کلنگ احداث مدرسه 2 کلاسه خیّری در روستای ابوذر از توابع شهرستان نیر توسط خير محترم مهندس ندايي و با حضور مسئولان استاني و شهرستاني به زمین زده شد.

این مراسم که با حضور امام جمعه نیر ، مدیر کل نوسازی مدارس استان ، فرماندار و بخشدار مرکزی نیر ، جمعی از روحانیون منطقه ، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی ، اعضای مجمع خیّرین مدرسه ساز استان و شهرستان ، جمعی از روسای ادارات و نهادهای دولتی شهرستان انجام شد .

 

صمدی فرماندار نیر در این مراسم، ضمن قدردانی از زحمات مدیریت آموزش و پرورش نیر در انجام پیگیری پروژه های عمرانی در منطقه ، از خیّرین مدرسه ساز به عنوان ذخایر انقلاب و نظام یاد کرده و افزود : روح لطیف و مهربان خیّرین که نشات گرفته از باور عمیق قلبی آنان به آموزه های دینی و عشق به همنوع خود است ، موجب گشته تا مدارس به زیبایی بنا شده و فرزندان عزیز این مرز و بوم در آن فضاها مشغول به تحصیل شوند .

 

قرآن نویس رئیس مجمع خیّرین مدرسه ساز استان نیز ضمن ارج نهادن به تلاشهای خیّرین عزیز ، گفت : به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، بعد از پیروزی انقلاب عزیز ، مشارکت خیّرین عزیز در امر مدرسه ساز روز به روز بیشتر شده که این نشان از رشد فکری و معنوی این عزیزان بوده است .

کلنگ احداث این مدرسه خیّری توسط حجه الاسلام و المسلمین مقدسی امام جمعه نیر ، مالک جعفرزاده مقدم و مهندس ندایی به زمین زده شد .

 

 

لازم به ذکر است: مساعدت ساخت این مدرسه خیّری، توسط مهندس عباس ندایی از اهالی این روستا مقیم تهران ، متقبل گشته است .

گفتنی است: در دو سال اخیر، ساخت و احداث مدرسه حضرت فاطمه روستای ویرثق بانی مالک جعفرزاده مقدم ، پروژه در حال احداث 6 کلاسه سمیه نیر بانی دکتر عزیز وثوقی ، پروژه در حال احداث 3 کلاسه روستای اوجغاز بانی دکتر امیر کافی ، مدرسه 5 کلاسه روستای مجید آباد بانی همسر مرحوم مهندس سعید فضلی ، مرمت و بازسازی مدرسه روستای مشتقین بانی شعبان پیر صالح در شهرستان نیر انجام یافته است .