پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٥ خرداد ١٣٩٨
 

عبدالوحید فیاضی نماینده مردم و عضو کمیسیون آموزش و تحقیات مجلس شورای اسلامی ، در این مراسم از خیّر گرانقدر سرکار خانم هاشمی و آقای موسوی در راستای اقدام خداپسندانه مدرسه سازی تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس مازندران ، در راستای توسعه و ترویج فرهنگ مدرسه سازی ، مراسم کلنگ زنی مدرسه 3 کلاسه خیر ساز روستای باغبانکلای چمستان با حضور نماینده مردم منطقه ، مسئول واحد مشارکتهای مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان ، فرماندهی سپاه ناحیه نور ، بخشدار ، رئیس آموزش و پرورش ، شورای شهر چمستان ، مدیران و سایر مسئولین ادارات چمستان و شورا و دهیاری و خانواده شهدا و اهالی روستای باغبانکلا برگزار شد.

 نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در این مراسم از خیّر گرانقدر سرکار خانم هاشمی و همسر محترمشان بابت اقدام خداپسندانه مدرسه سازی تقدیر و تشکر خود را اعلام داشته و بیان داشتند: از اینکه لطف خدواند شامل این منطقه گردیده که تقبل هزینه ساخت یک مدرسه را با مساعدت خیّر بزرگی همچون سرکار خانم هاشمی و همسر گرامشان جناب آقای موسوي در خدمتشان باشیم ، خدواند منّان را شاکریم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیات مجلس شورای اسلامی تصریح نمودند: اقدام این خانواده که به یاد فرزند عزیزشان صورت میگیرد ، اقدامی بلند مرتبه برای تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش ، رشد فکری و تحصیلی فرزندان این روستا می باشد که نشانه بالندگی یک انسان و یک خانواده است که همه باید از این رفتارها درس بگیرند.

 عبدالوحید فیاضی افزودند: هزینه و زحمت این کار بر عهده خیر بزرگوار و نفعش را بچه های مردم می برند اما سرکار خانم هاشمی باید بداند که دانش آموزان از ثواب تحصیل در این مدرسه برخوردار خواهند شد و ثواب جاریه بعد از گذشت چهل پنجاه سال نصیب ایشان و روح دلبند عزیزشان خواهدشد.

  خاطر نشان می گردد مدرسه 3 کلاسه خیّر ساز روستای باغبانکلا ، به همت خیر بزرگوار فرهنگی بازنشسته سرکارخانم هاشمی و همسر گرامیشان جناب آقای موسوی ، برای 50 نفر دانش آموز به مساحت 150 متر مربع در یک طبقه ساخته می شود. که هزینه ساخت آن 200 میلیون تومان برآورد میشود.