پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٥ خرداد ١٣٩٨
 

کلنگ زنی مدرسه سه کلاسه خیری روستای گاورقلعه هیر

كلنگ مدرسه سه كلاسه روستاي گاور قلعه منطقه هير توسط خير محترم آقاي محمدي با هزينه بالغ بر يك ميليارد و 500 ميليون ريال و با زيربناي 170 متر مربع به زمين زده شد.   

مراسم کلنگ زنی احداث مدرسه سه کلاسه خیری روستای گاورقلعه بخش هیر با حضور وحدتی پور مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان، حاج جواد قرآن نویس رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان ، محمدی خیر محترم مدرسه ساز ، مسئولان منطقه ، عیوضی از خیرین منطقه و جمع زیادی از اهالی در محل حسینیه روستای گاورقلعه برگزار گردید.

در این مراسم عابد بخشدار هیر ضمن خیر مقدم گویی، عمل خیرین را بعد از شهدای والا مقام، دومین عمل خیر و معنوی بزرگ خواند و از عنایت ویژه مجمع خیرین مدرسه ساز استان تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

در ادامه قرآن نویس، رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان، با ابراز خرسندی از احداث مدرسه در این روستا ، به تاکیدات و عنایات مقام معظم رهبری به این مجمع سخن رانده و نظر مبارک ایشان را بسیار عالی توصیف نمودند.

ایشان عمل نیک مدرسه سازی را بهترین اعمال دانسته و از مرحوم حسنعلی علیپور و حاج مالک جعفرزاده مقدم و سایر خیرین به جهت اقدام خداپسندانه در این زمینه به نیکی یاد نمودند.

در پایان، مراسم کلنگ زنی، با حضور اهالی و مسئولین استانی و محلی در جنب مدرسه قدیمی به زمین زده شد. شایان ذکر است این مدرسه در قالب سه کلاس درسی و با هزینه کامل خیر محترم به مبلغ يك ميليارد و 500 ميليون ریال در مدت چهار ماه ساخته خواهد شد.