پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨

در این مراسم معاون برنامه ریزی استاندار یزد در سخنانی با اشاره به ایات و روایات اسلامی گفت هر کس سبب کار خیری شود بهره آن را خواهد برد و هر کس زمینه ساز کار بدی شود آثار آن کار بد به او می رسد.
محمدرضا بابائی ورود خیرین در کارخیر را توفیق الهی دانست و افزود هر مالی در راه خیر صرف شود خداوند جایگزین آن خواهد داد. وی از اقدام خیر آقای حاج علیرضا قفلی درساخت این مدرسه تقدیر کرد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد نیز در این مراسم به پیشینه خوب مدرسه سازی در استان یزد اشاره کرد و گفت خیرین استان در احداث بناهای آموزشی و پرورشی سنگ تمام گذاشته اند و می رود که با همت والای این عزیزان استان یزد از لحاظ فضای آموزشی و پرورشی کمترین مشکل را داشته باشد.
حجه الاسلام فخرالدینی نیز به نمایندگی از اهالی محل از اقدامات خیری آقای قفلی در ساخت مدرسه و مشارکت در بنای مسجد محل تقدیر کرد.
خیر مدرسه ساز حاج علیرضا قفلی هم در این مراسم گفت این دبستان در زمینی به مساحت 3900 مترمربع و زیربنای 4200 مترمربع در دو طبقه و به مدت دو سال احداث می شود.
اضافه می نماید هزینه 15 میلیارد ریالی این دبستان 22 کلاسه را خیر محترم آقای حاج علیرضا قفلی تقبل نموده است.
گفتنی است این دبستان در منطقه صفائیه بلوار فلسطین جنب مسجد امام سجاد علیه السلام احداث می شود.
در این مراسم مدیرکل نوسازی، اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز، رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه یک یزد، خانواده خیر مدرسه ساز و جمعی از فرهنگیان و اهالی محل حضور داشتند.