پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٦ خرداد ١٣٩٨

صبح روز چهارشنبه 29 آبان ماه 92 کلنگ نمازخانه مدرسه ریحانه روستای احمدآباد مبارکه توسط تعدادی از خیرین محترم اصفهان بر زمین زده شد.

به گزارش سایت شمس شهرستان مبارکه و به نقل از ایمنا، احمد مالکی مدیر آموزش و پرورش مبارکه در ابتدای آیین با تقدیر و تشکر از اقدام خداپسندانه خیران بر توجه ویژه‌ به جایگاه نماز، در خصوص اهمیت نماز تاکید کرد.
وی با بیان اینکه یکی از مهمترین عبادات ما نماز است، گفت: خیلی خوشحالیم که خیرین ما اقدام به احداث و ساخت نمازخانه در مدارس می کنند.
مدیر آموزش و پرورش مبارکه با بیان اینکه آموزش و پرورش وظیفه دارد محیطی آرام، زیبا و با نشاط برای تحصیل دانش آموزان فراهم کند، گفت: تمام اقداماتی که در آموزش و پرورش انجام می شود با هدف تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش دانش آموزان است.
وی با بیان اینکه احداث مدرسه و نمازخانه یک کار نیک، خداپسندانه و ماندگار است، گفت: این امر  سبب می شود تا فرزندان ما با معنویت انس بیشتری بگیرند و فضای مدارس ما معطر به عطر نماز جماعت و سایر آداب اسلامی شود.
مالکی با بیان اینکه نخستین نیت خیرین اقامه نماز و تربیت اسلامی دانش آموزان است، گفت: هدف از تربیت اسلامی رشد، تعالی و پیشرفت انسان است.
گفتنی است؛ این نماز خانه با مساحت۱۱۰مترمربع با مشارکت خیرین و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان در محوطه حیاط این مدرسه آماده بهره برداری خواهد شد.