پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٦ خرداد ١٣٩٨
 

 

کلنگ احداث دو واحدآموزشی در شهرستان سراوان به زمین زده شد

مردم فهیم و پیشرو سراوان با درک موقعیت و  بر عهده گرفتن امور بخشی از مشکلات آموزش و پرورش شهرستان سراوان را بر طرف نمودند.

با حضور فرماندار ، معاونت اجرایی اداره کل نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان ، مسئولین مشارکت های مردمی ، معاون متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان ، مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان سراوان و اولیاء دانش آموزان کلنگ احداث دو واحد آموزشی12 و 6 کلاسه به زمین زده شد.

مدرسه12 کلاسه دزک سروان که بصورت مشارکتی احداث خواهد شد زیر بنایی بالغ بر850 متر مربع و هزینه ای بالغ بریک میلیارد و چهارصد میلیون تومان را در بر خواهد داشت.

دومین مدرسه ای که کلنگ احداث آن بر زمین زده شد یک واحد آموزشی 6 کلاسه است که توسط خیّر محترم سراوانی جناب آقای حاج محمّدجنگی زهی ساخته می شود و دومین مدرسه ای است که توسط این خیّر گرانقدر احداث خواهد شد .

در این مراسم فرماندار محترم سراوان از آمادگی این فرمانداری در جهت همکاری برای اختصاص بودجه برای فضاهای آموزشی شهرستان  سراوان خبر داد.

همچنین مهندس سرحدی معاونت اجرایی اداره کل نوسازی مدارس استان بر اهتمام  این اداره کل و مجمع خیّرین مدرسه ساز استان براحداث بموقع این دو واحد آموزشی در موعد مقرر تاکیید کرد.

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان سیستان سیستان وبلوچستان