پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٥ خرداد ١٣٩٨
 
 

افتتاح مدرسه6کلاسه خیّری هیئت ائمه اطهار علیهم السّلام  روستای غلام اسماعیل زابل

مدرسه6کلاسه خیّری هیئت ائمه اطهار علیهم السّلام  روستای غلام اسماعیل زابل صبح امروز 8/8/91 با حضور هیئت محترم خیریه ائمه اطهار علیهم السّلام  تهران طی مراسمی باشکوه برگزار شد.

این واحد آموزشی 6 کلاسه که اولین مدرسه خیریه به شمار میرود اعتباری بالغ 300 میلیون تومان هزینه در بر داشته است که به صورت مشارکتی با زیر بنای معادل 347 متر مربع احداث شده است.

در این مراسم که دکتر سیّد باقر حسینی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی ، راشکی مدیر کل نوسازی مدارس استان ، رئیس آموزش و پرورش شهر ادیمی  ،  مسئولین شهری ، اعضای مجمع خیّرین مدرسه ساز استان حضور داشتند ، دکتر حسینی از مدرسه سازی بعنوان باقیات و صالحات یاد کرد و حضور هیئت خیریّه ائمه اطهار علیهم السّلام  در منطقه سیستان را به فال نیک گرفت و از مشارکت آنان در این امر خداپسندانه قدر دانی نمود همچنین مدیر کل نوسازی مدارس استان گزارشی از روند ساخت و ساز فضاهای آموزشی در استان به ویژه منطقه سیستان ارائه نمود واز هیئت ائمه اطهار علیهم السّلام    تشکر نمود .

در ادامه آقای حسینی یکی از اعضای محترم هیئت ائمه اطهار علیهم السّلام  طی سخنانی از ساخت و احداث فضاهای آموزشی دیگر در بخش ها و مناطق خبر داد در پایان با اهداء لوح از خیّران عزیز قدر دانی بعمل آمد.

روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان سیستان وبلوچستان