پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ١ شهریور ١٣٩٨
 
 
 
 مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم گفت: افتتاح 4 مدرسه جدید در شهر پرند و 67 پروژه آموزشی با 762 کلاس درس بخشی از پروژه‌های آموزشی در آستانه سال تحصیلی جدید است.
 علی نبیان مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران درخصوص افتتاح مدارس جدید در آستانه مهر 92 در پرند به خبرنگار اجتماعی تسنیم گفت: هم اکنون سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور اقدام به تکمیل ساخت 4 مدرسه‌ای کرده که از سوی شرکت عمران شهر پرند واگذار شده است که کار ساخت دو پروژه به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار گرفته‌‌ و دو مدرسه دیگر نیز در مرحله نازک کاری قرار دارد.
 وی افزود:  14 فضای آموزشی در پرند پیش‌بینی شده است که تلاش می‌کنیم 4 فضای آموزشی تا مهر ماه آماده و تحویل آموزش و پرورش شود.
 مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران با اشاره به اینکه با ساخت و بهره برداری این پروژه ها بالغ بر 113 هزارو 500 متر مربع به فضاهای آموزشی استان تهران افزوده می شود، گفت:  67 پروژه آموزشی با 762 کلاس همزمان با آغاز سال تحصیلی در استان تهران افتتاح می‌شود.
 نبیان بیان کرد: برای سال تحصیلی جدید در استان تهران جمعا 67 پروژه در قالب 762 کلاس درس و با مساحت 13 هزار و 500 متر مربع به فضاهای آموزشی، پرورشی و ورزشی استان تهران اضافه می‌شود .