پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٦ خرداد ١٣٩٨
 
 
کانکس های خیرین در اختیار دانش آموزان منطقه 19 تهران
با توجه به اجرای طرح 3-3-6 و نیاز به کلاس های بیشتر در مدارس شهر تهران،  خیرین مدرسه ساز منطقه 19 با هدف جلو گیری از عقب افتادگی و افت تحصیلی دانش آموزان ساکن در روستای مرتضی گرد تعداد 7 کانکس اهدا کردند.
به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان تهران «مرتضی گرد » جزو روستا های محروم در محدوده منطقه 19 تهران است که در سال های اخیر با تلاش و همت خیرین مدرسه ساز بخشی از نیازهای آموزشی دانش آموزان آن بر طرف می شود.
بر پایه این گزارش ، خیرین مدرسه ساز تهران با هدف خدمت به دانش آموزان کوشا و با استعداد روستای مرتضی گرد تعداد 7 کانکس آموزشی جهت دایر کردن کلاس درس با ظرفیت 30 دانش آموز در هر نوبت اهدا و راه اندازی کردند تا شرایط مناسب برای ساخت مدرسه در زمین های پیش بینی شده فراهم شود.
خیرین مدرسه ساز منطقه 19 تهران با ابراز امیدواری از همکاری و مساعدت مسئولان اداره آموزش و پرورش شهر تهران ، مجمع خیرین مدرسه ساز و نوسازی شهر تهران در جهت ایجاد امکانات آموزشی مناسب تر برای دانش آموزان محروم و نیازمند مرتضی گرد، اطمینان دادند  با ایجاد شرایط مناسب و مساعدت خیرین مدرسه ساز شهر تهران در آینده نزدیک شاهد ساخت اولین مدارس خیرین مدرسه ساز در روستای مرتضی گرد خواهیم بود.
گفتنی است از سیاست های مجمع خیرین مدرسه ساز تهران و خیرین فعال ایجاد کلاس های درس دائم در این منطقه  و مناطق دیگر تهران همگام با اجرایی شدن طرح 3-3-6 است.