پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ١ شهریور ١٣٩٨
 
 

رئيس سازمان آموزش و پرورش استان همدان گفت: تا پايان برنامه پنجم توسعه براي ساخت، نوسازي و تجهيز مدارس استان همدان نزديك به يك‌هزار ميليارد ريال نياز داريم.

به گزارش خبرگزاري فارس از همدان به نقل از روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان همدان، زنگ سپاس از خيرين مدرسه‌ساز در مدرسه نمونه دولتي دختران حضرت آمنه با حضور مديركل آموزش و پرورش استان همدان، رئيس اداره كل نوسازي، تجهيز و توسعه مدارس استان همدان، رئيس مجمع خيرين مدرسه‌ساز و جمعي از خيرين، به صدا درآمد.

رئيس سازمان آموزش و پرورش استان همدان در اين مراسم با گراميداشت و قدرداني ياد و خاطره خيريني كه امسال نزد ما نيستند، در مورد احداث اين بنا اظهار داشت: ما شاهد گذشت و ايثار اين عزيزان بوديم و اينكه با تمام وجود به اين مدرسه و ساختمان علاقه داشتند.

عباس حسني محتشم افزود: دكتر لباف و همسرش بارها تقاضا كرده بودند كه در مورد كمك آنها و مبلغي كه براي احداث مدرسه هديه كرده‌اند، نامي برده نشود.

وي از مرحوم مهندس قهوه‌اي، مهندس پروژه مدرسه حضرت آمنه ياد كرد و گفت: بسياري از خيرين ما خود يا فرزندانشان از حقوق خود حتي در شرايط نياز مي‌گذرند و گاهي با وجود مشكلات حاشيه‌اي، تمام آنچه را در توان دارند انجام مي‌دهند.

رئيس سازمان آموزش و پرورش استان همدان خطاب به دانش‌آموزان اين مدرسه و ساير مدارس، عنوان داشت: خوب است شما دانش‌آموزان با تمام توان در جهت درس خواندن تلاش و به اين شكل از زحمات و عشق اين خيرين قدرداني كنيد.

وي بيان داشت: تا پايان برنامه پنجم توسعه براي ساخت، نوسازي و تجهيز مدارس نزديك به يك هزار ميليارد ريال نياز داريم كه اين امر با همت خيرين محقق مي‌شود و دولت و آموزش و پرورش هرگز چنين بودجه‌اي را نخواهد داشت.

در پايان مراسم پيام دكتر لباف به دانش‌آموزان مدرسه دختران حضرت آمنه (س) توسط دكتر موسوي قرائت شد.