پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٣٠ مهر ١٣٩٨
 
نزديک به سه ميليارد تومان از بودجه ۲۶ ميليارد توماني سفر مقام معظم رهبري به استان کرمانشاه از محل اعتبارات عمراني، به هوشمند‌سازي مدارس استان اختصاص يافته است.

به گزارش خبرگزاري موج به نقل از عمومي وزارت آموزش و پرورش، جلال اميني با بيان اين مطلب گفت: قريب به ۳ ميليارد تومان از بودجه ۲۶ ميليارد توماني سفر مقام معظم رهبري به استان کرمانشاه از محل اعتبارات عمراني، به هوشمند‌سازي مدارس استان اختصاص يافته است.
وي در ادامه گفت: در سيستم هوشمند‌سازي مدارس، مسائل آموزشي توسط يک تابلوي هوشمند همراه با عکس، متن و تصوير به دانش‌آموزان آموزش داده مي‌شود.
مديرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به اينکه برقراري ارتباطي بهتر بين والدين با مدارس، از ديگر مزاياي هوشمند‌سازي مدارس است، تصريح کرد: والدين مي‌توانند به سيستم مدارس وارد شده و از وضعيت تحصيلي و روزهاي حضور نيافتن فرزند خود در کلاس اطلاع يابند.
اميني از رونمايي طرحي بومي در پانزدهم آذر‌ ماه در سيستم نظام آموزش و پرورش خبر داد و خاطرنشان کرد: طرح نور و طرح همگام با قرآن از جمله طرح‌هاي بومي آموزش و پرورش است که به منظور ورود قرآن و آموزه‌ها به زندگي دانش‌آموزان و ورود ۲۰ درصد از فرهنگيان به عرصه حفظ کردن آيات الهي، از پانزدهم آذر ماه به اجرا در خواهد آمد.