پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٣ اردیبهشت ١٣٩٨
 

وجود 1513 کلاس تخريبي در استان لرستان

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان لرستان:

 

مدير کل آموزش و پرورش استان لرستان از وجود 1513کلاس تخريبي در استان خبر داد.

 

دکترگودرزکريميفر مدیرکل آموزش وپرورش استان لرستان در اختتاميه شانزدهمین جشنواره سراسري خیرین مدرسه سازکشور بيان کرد: يکي از سياست‌هاي آموزش و پرورش توسعه مشارکت‌هاي عمومي در اين سازمان بوده و از محورهاي لزوم اجرايي آن وجود خيرين است که اين امر با مشارکت تمام دستگاه‌هاي حقيقي و حقوقي مي‌تواند به تحقق برسد.

 

وي اضافه کرد: در حال حاضر آموزش و پرورش استان لرستان با 4 هزار و 207 آموزشگاه، 30 هزار پرسنل و 300 هزار دانش‌آموز داراي 435 مدرسه تخريبي و 1513 کلاس تخريبي بوده که تا به حال 838 کلاس درس با تمام تنگناهايي که وجود داشته با توسعه مشارکت‌ها به اتمام رسيده است.

 

کريميفر ادامه داد: خيرين کساني هستند که با کمک‌هاي فکري و مالي خود مدارس را تجهيز و تعمير مي‌کنند. اين افراد داشته‌هاي خود را داده‌ الهي دانسته و بخشي از اموال خود را در اين راه صرف و با خدا داد و ستد و معامله مي‌کنند.

 

مدير کل آموزش و پرورش لرستان تصريح کرد: اين جهادگران واقعي بي‌ريا و بدون هر رياکاري و با هدفي که جز قرب الهي نيست در راه خدا قدم برمي‌دارند.

 

وي يادآور شد: در آموزش و پرورش جهاد مدرسه‌سازي و مدرسه‌سازي جهادي مي‌خواهيم. اميد مي‌رود در سال جديد شاهد خلق حماسه مدرسه‌سازي در استان باشيم و خيرين با توسعه فضاي آموزشي اهداف عاليه خود را به منصه ظهور برسانند. عدالت آموزشي توسط خيرين مي‌تواند ميسر شود