پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨
 

وجود 1513 کلاس تخريبي در استان لرستان

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان لرستان:

 

مدير کل آموزش و پرورش استان لرستان از وجود 1513کلاس تخريبي در استان خبر داد.

 

دکترگودرزکريميفر مدیرکل آموزش وپرورش استان لرستان در اختتاميه شانزدهمین جشنواره سراسري خیرین مدرسه سازکشور بيان کرد: يکي از سياست‌هاي آموزش و پرورش توسعه مشارکت‌هاي عمومي در اين سازمان بوده و از محورهاي لزوم اجرايي آن وجود خيرين است که اين امر با مشارکت تمام دستگاه‌هاي حقيقي و حقوقي مي‌تواند به تحقق برسد.

 

وي اضافه کرد: در حال حاضر آموزش و پرورش استان لرستان با 4 هزار و 207 آموزشگاه، 30 هزار پرسنل و 300 هزار دانش‌آموز داراي 435 مدرسه تخريبي و 1513 کلاس تخريبي بوده که تا به حال 838 کلاس درس با تمام تنگناهايي که وجود داشته با توسعه مشارکت‌ها به اتمام رسيده است.

 

کريميفر ادامه داد: خيرين کساني هستند که با کمک‌هاي فکري و مالي خود مدارس را تجهيز و تعمير مي‌کنند. اين افراد داشته‌هاي خود را داده‌ الهي دانسته و بخشي از اموال خود را در اين راه صرف و با خدا داد و ستد و معامله مي‌کنند.

 

مدير کل آموزش و پرورش لرستان تصريح کرد: اين جهادگران واقعي بي‌ريا و بدون هر رياکاري و با هدفي که جز قرب الهي نيست در راه خدا قدم برمي‌دارند.

 

وي يادآور شد: در آموزش و پرورش جهاد مدرسه‌سازي و مدرسه‌سازي جهادي مي‌خواهيم. اميد مي‌رود در سال جديد شاهد خلق حماسه مدرسه‌سازي در استان باشيم و خيرين با توسعه فضاي آموزشي اهداف عاليه خود را به منصه ظهور برسانند. عدالت آموزشي توسط خيرين مي‌تواند ميسر شود