پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٣١ شهریور ١٣٩٨
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس  مازندران رقیه نعلبندانی خبرنگار خبرگزاری فارس در مازندران اندوخته ارثی خود را برای هوشمندسازی مدرسه ابتدایی پسرانه صادقیه شهرستان ساری هزینه کرد .

این خبرنگار متعهد که در حوزه آموزش و پرورش فعالیت دارد در گفتگو با روابط عمومی اداره کل گفت : به نظر من کار در تعلیم و تربیت هم مقدس و الهی و هم ماندگار خواهد بود و در دور جدید فعالیت های آموزش و پرورش و ارتقا وضعیت مدارس برای توانمند سازی دانش آموزان به ویژه مهارت آموزی ، در این فکر بودم من نیز گامی در این جهت بردارم که به لطف خدا اندک اندوخته ی ارثی را به یاد مادر مرحومم هزینه هوشمند سازی مدرسه ابتدایی صادقیه کردم و خدا را به واسطه این توفیق سپاسگزارم . نعلبندانی گفت : آحاد مردم جامعه باید در مورد آینده فرزندان که همان آینده میهن عزیز ماست احساس مسئولیت کنند .

وی تأکید کرد : با توجه به تنوع مطالب در موضوع تربیت فرزندان ، دیگر نمی توان گفت آموزش و پرورش به تنهایی مسئول است ، همه مسئولیم . البته مشارکت مادی و مالی بخش کوچک همکاری است .

این خبرنگار خاطرنشان کرد : بنا نبود که موضوع این خدمت بسیار ناچیز رسانه ای شود و از این کار زمان زیادی گذشته ، ولی آقای مهندس نبیان در جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش با نمایندگان مجلس طرح کردند .

رقیه نعلبندانی افزود : همان طور که آقای امیری مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان تأکید کرد ، هوشمند سازی از اولویت های کاری این دستگاه است و از مردم انتظار می رود با بسیج همه فکر ها به یاری آموزش و پرورش بشتابند .

وی هوشمند سازی و به روز شدن ابزار فراگیری را حرکت در جهت رشد و بالندگی توصیف کرد و گفت : باید فرزندانمان را برای ورود به جامعه و بهره گیری سالم از تکنولوژی آماده کنیم .