پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٣٠ مهر ١٣٩٨

رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور از تخصیص 60 درصد از تعهدات خیرین در سال جاری خبر داد و گفت: همگام با آموزش و پرورش و برای کمک به رفع مشکلات آموزشی، هوشمندسازی مدارس را در دستور کار قرار داده‌ایم.

محمدرضا حافظی در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: برگزاری جشنواره‌های خیرین مدرسه‌ساز برای جلب مشارکت بیشتر افراد متمکن همچون سالهای گذشته از اردیبهشت ماه سال 92 آغاز می‌شود و تلاش می‌کنیم تا مشارکت بیشتری را برای امر مدرسه‌سازی جلب کنیم.

وی افزود: علیرغم اینکه مشکلات اقتصادی و تورم در جامعه بالا رفته که البته این مشکل تنها به کشور ایران محدود نمی‌شود، اما خیرین بر ادامه همکاری خود برای مدرسه‌سازی تاکید دارند و در حال حاضر شاهد انجام پروژه‌های سه، چهار، شش و هشت میلیاردی در کشور هستیم.

رییس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه یکی از برنامه‌های تحول بنیادین آموزش و پرورش هوشمندسازی آموزش و پرورش است، خیرین مدرسه ساز نیز همگام با آموزش و پرورش بحث هوشمندسازی را در اولویت قرار داده‌اند و بخشی از مبلغ مشارکت خیرین در این حوزه هزینه خواهد شد.

حافظی تاکید کرد: خیرین مدرسه ساز اعتماد ویژه‌ای به امر مدرسه سازی دارند و 60 درصد از تعهدات آنها در سال 91 محقق شده و این نشان می‌دهد که شور و حرارت کار خیر همچنان در کشور وجود دارد و هیچ مشکلی این افراد را از ادامه کار باز نمی‌دارد.

رییس جامعه خیرین مدرسه‌ساز ابراز امیدواری کرد: سال آینده شاهد افزایش مشارکت خیرین مدرسه‌ساز و حضور افراد جدید در امر مدرسه سازی باشیم.