پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨
 

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس خوزستان، هنرستان دخترانه زكيه رامشير طي مراسمي با حضور نماينده مردم رامشير و رامهرمز در مجلس شوراي اسلامي، معاون عمراني استاندار خوزستان، مدير كل نوسازي مدارس و مدير كل آموزش و پرورش خوزستان و جمعي از مسئولين استاني و شهرستان افتتاح و جهت بهره‌برداري به آموزش و پرورش اين شهرستان تحويل شد.

اين فضاي آموزشي 2 طبقه‌ي اسكلت فلزي در زميني به مساحت 5470 مترمربع و با زيربناي كل 3227 مترمربع احداث شده و جهت ساخت آن بالغ بر يك ميليارد و 600 ميليون ريال هزينه گشته است.

هنرستان زكيه داراي تعداد 6 عدد كارگاه، يك عدد آزمايشگاه، 4 عدد كلاس درس تئوري، سالن ورزشي و سالن سنگين مجهز به 3 كارگاه مجزا و اتاقهاي اداري و انبار مي‌باشد.

محوطه آسفالتي اين فضاي آموزشي 2660 مترمربع بوده و ديواري به طول 210 متر كل فضاي آموزشي را احاطه كرده است.

از جمله امكانات اين فضاي آموزشي مي‌توان به تجهيزات ورزشي كامل، ميز، نيمكت، تجهيزات برقي سرمايشي و گرمايشي، منبع ذخيره آب 6000 ليتري و 2 عدد پمپ اشاره نمود.

در این مراسم حجت الاسلام موسوی نماینده ی مردم رامشير و رامهرمز در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدير از مسئولين نوسازي مدارس خوزستان به دليل كيفيت و زيبايي پروژه‌ي ساخته شده به خدمات دولت در اين شهرستان اشاره کرده و آن را غیر قابل مقایسه با گذشته دانست.

همچنين مهندس خادمی معاون عمرانی استاندار خوزستان با تشکر از تلاش مسئولین استان و شهرستان، بودجه های اختصاص داده شده به رامشیر را بسیار قابل قبول دانست و تصريح كرد که با هزینه ی این اعتبارات در شهرستان چهره ی شهر دگرگون خواهد شد.

مهندس نیاکان مدیر کل نوسازی مدارس استان خوزستان نيز ضمن تشکر از دست اندرکاران این پروژه‌ی عظیم در رامشیر، آن را نتیجه ی تلاش و همدلي مسئولین استان و شهرستان دانست و تقدير ويژه‌اي از مسئولين مقيم نوسازي مدارس در شهرستان رامشير داشت.

در پايان اين مراسم به پاس زحمات انجام شده لوح تقدیری  از از طرف شورای شهر و فرمانداری به مهندس آلبوحمل مسئول نوسازي مدارس در شهرستان رامشير اهدا گرديد.