پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٣ اردیبهشت ١٣٩٨
 

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس خوزستان، هنرستان دخترانه زكيه رامشير طي مراسمي با حضور نماينده مردم رامشير و رامهرمز در مجلس شوراي اسلامي، معاون عمراني استاندار خوزستان، مدير كل نوسازي مدارس و مدير كل آموزش و پرورش خوزستان و جمعي از مسئولين استاني و شهرستان افتتاح و جهت بهره‌برداري به آموزش و پرورش اين شهرستان تحويل شد.

اين فضاي آموزشي 2 طبقه‌ي اسكلت فلزي در زميني به مساحت 5470 مترمربع و با زيربناي كل 3227 مترمربع احداث شده و جهت ساخت آن بالغ بر يك ميليارد و 600 ميليون ريال هزينه گشته است.

هنرستان زكيه داراي تعداد 6 عدد كارگاه، يك عدد آزمايشگاه، 4 عدد كلاس درس تئوري، سالن ورزشي و سالن سنگين مجهز به 3 كارگاه مجزا و اتاقهاي اداري و انبار مي‌باشد.

محوطه آسفالتي اين فضاي آموزشي 2660 مترمربع بوده و ديواري به طول 210 متر كل فضاي آموزشي را احاطه كرده است.

از جمله امكانات اين فضاي آموزشي مي‌توان به تجهيزات ورزشي كامل، ميز، نيمكت، تجهيزات برقي سرمايشي و گرمايشي، منبع ذخيره آب 6000 ليتري و 2 عدد پمپ اشاره نمود.

در این مراسم حجت الاسلام موسوی نماینده ی مردم رامشير و رامهرمز در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدير از مسئولين نوسازي مدارس خوزستان به دليل كيفيت و زيبايي پروژه‌ي ساخته شده به خدمات دولت در اين شهرستان اشاره کرده و آن را غیر قابل مقایسه با گذشته دانست.

همچنين مهندس خادمی معاون عمرانی استاندار خوزستان با تشکر از تلاش مسئولین استان و شهرستان، بودجه های اختصاص داده شده به رامشیر را بسیار قابل قبول دانست و تصريح كرد که با هزینه ی این اعتبارات در شهرستان چهره ی شهر دگرگون خواهد شد.

مهندس نیاکان مدیر کل نوسازی مدارس استان خوزستان نيز ضمن تشکر از دست اندرکاران این پروژه‌ی عظیم در رامشیر، آن را نتیجه ی تلاش و همدلي مسئولین استان و شهرستان دانست و تقدير ويژه‌اي از مسئولين مقيم نوسازي مدارس در شهرستان رامشير داشت.

در پايان اين مراسم به پاس زحمات انجام شده لوح تقدیری  از از طرف شورای شهر و فرمانداری به مهندس آلبوحمل مسئول نوسازي مدارس در شهرستان رامشير اهدا گرديد.