پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٦ خرداد ١٣٩٨
 
همزمان با سال تحصیلی جدید
5 سالن ورزشی در قم به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قم از بهره‌برداری 5 سالن ورزشی در قم همزمان با سال تحصیلی جدید خبر داد.

محسن پورگلیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار کرد: اداره‌کل نوسازی مدارس در سال 75 در استان قم تاسیس شده است.

وی خاطرنشان کرد: اداره ‌کل نوسازی در زمینه ساخت، توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی استاندارد، مقاوم و متناسب با اولویت‌ها فعالیت می‌کند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قم با اشاره به فعالیت‌های این اداره‌کل گفت: این اداره بررسی‌های لازم را برای استقرار مدارس و سایر فضاهای آموزشی و پرورشی در مناطق مختلف با توجه به تغییرات مسائل جمعیتی، اقتصادی و اجتماعی انجام می‌دهد.

وی تهیه نقشه‌های ساختمانی مورد نیاز در هر منطقه، احداث بنای مدارس و سایر ساختمان‌های آموزشی و پرورشی و نوسازی ساختمان‌های موجود را از فعالیت‌های دیگر اداره‌ کل نوسازی ذکر کرد.

پورگلیان از راه‌اندازی پنج سالن ورزشی تا ابتدای مهرماه امسال خبر داد و افزود: سالن‌های ورزشی مدرسه 17 شهریور، چند منظوره ملاصدرا، مدرسه حضرت‌فاطمه (س)، دبیرستان آیت‌الله بهجت و سید محمد منتظری احداث شده و به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی یادآور شد: اعتبارات سالن چند منظوره ملاصدرا در روستای کهک از اعتبارات استانی و سفر مقام معظم رهبری اختصاص داده شده است.