پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٥ خرداد ١٣٩٨
 
 

 

 

همزمان با ایام الله دهه مبارکه  فجر مدرسه 9 کلاسه کوثر شهرستان میاندواب افتتاح شد (استان آذربايجان غربي)

  منبع : روابط عمومي اداره كل نوسازي ، توسعه و تجهيز مدارس استان آذربايجان غربي

 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازي مدارس همزمان با ایام ا... دهه مبارکه فجر مدرسه 9 کلاسه کوثر شهرستان میاندواب با حضور مدیر کل نوسازی مدارس استان فرماندار و مسئولان آموزش و پرورش شهرستان میاندواب و به همراه دیگر مسئولان ٰ  شهرستانی توسط یکی از اعضای خانواده ی شهید افتتاح شد .

 در آیین بهره برداری این مدرسه مهندس اسمعیل زاده " ضمن  عرض تبریک فرا رسیدن سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت " در ایام الله دهه مبارکه فجر سالجاری  تعداد 314 پروژه آموزشی  و پرورشی با709 کلاس درس با زیر بنای بیش از 48000 متر مربع و هزینه ای بالغ بر 226 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی استانی - ملی و مشارکتی احداث تکمیل و تحویل دستگاه بهره بردار می شود.

مدیركل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان غربی در ادامه صحبتهای خود اشاره کرد پروژه ای که هم کنون شاهد بهره برداری آن هستیم 9 کلاسه ی کوثر از محل طرح ملی تخریب و بازسازی با زیر بنای کل 1287 متر مربع و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان احداث شده است .  

اسمعیل زاده گفت" در شهرستان میاندواب تعداد 8 باب مدرسه با 36 کلاس درس  از محل طرح ملی مقاوم سازی مدارس و تعداد 4 باب کلاس پیش ساخته نیز از محل طرح 3-3-6 همزمان با این پرژه افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.