پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٣٠ مهر ١٣٩٨
 
 

همزمان با ایام الله دهه مبارکه  فجر با حضور استاندارمدرسه 12 کلاسه فنی و حرفه ای رازی   

شهرستان  مهاباد بصورت نمادین از پروژه های آموزشی تحویلی این شهرستان افتتاح شد (استان آذربايجان غربي)

  منبع : روابط عمومي اداره كل نوسازي ، توسعه و تجهيز مدارس استان آذربايجان غربي

 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازي مدارس همزمان با ایام ا... دهه مبارکه فجر مدرسه  12کلاسه فنی و حرفه ای     شهرستان مهاباد با حضور استاندار- مدیر کل نوسازی مدارس و مدیر کل اداره آموزش و پرورش استان فرماندار و مسئولان آموزش و پرورش شهرستان مهاباد و به همراه دیگر مسئولان استانیٰ  شهرستانی توسط یکی از اعضای خانواده ی شهید افتتاح شد .

 در آیین بهره برداری این مدرسه مهندس اسمعیل زاده " ضمن  عرض تبریک فرا رسیدن سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت " با تلاش خدمتگزاران شما در اداره کل نوسازی مدارس استان  که به عنوان متولی ساخت و ساز فضاهای آموزشی و پرورشی در سطح استان در ایام الله دهه مبارکه فجر سالجاری  تعداد 314 پروژه آموزشی  و پرورشی با709 کلاس درس با زیر بنای بیش از 48000 متر مربع و هزینه ای بالغ بر 226 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی استانی - ملی و مشارکتی احداث تکمیل و تحویل دستگاه بهره بردار می شود.

مدیركل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان غربی در ادامه  آیین بهره برداری از این طرح كه بصورت متمركز در هنرستان 12 كلاسه فنی و حرفه ای رازی مهاباد برگزار شد گفت: با احداث این واحدها، 64 كلاس درس به فضاهای آموزشی این شهرستان افزوده شد .

فریبرز اسمعیل زاده اظهار كرد: برای احداث این تعداد واحد آموزشی در شهرستان مهاباد كه بر روی هم دارای 10 هزار متر مربع زیربنا هستند، افزون بر 80 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است .

وی اضافه كرد: علاوه بر این واحد ها، برای تامین فضاهای آموزشی روستاهای كم جمعیت، پنج دستگاه كانكس پیش ساخته نیز آماده شده كه در ایام مبارك فجر امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد.

 

اسمعیل زاده یاد آور شد: مدرسه ی 12 کلاسه فنی و حرفه ای رازی شهرستان مهاباد با زیر بنای کل 2200 متر مربع با اعتباری کل 14200 میلیون ریال از  محل اعتبارات استانی احداث  تحویل دستگاه بهره بردار شده است .