پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٦ خرداد ١٣٩٨
 

 

همزمان با ایام الله دهه مبارکه  فجر مدرسه 12کلاسه المهدی شهرستان شوط با حضور استاندار آذربایجان غربی افتتاح شد .(استان آذربايجان غربي)

 

  منبع : روابط عمومي اداره كل نوسازي ، توسعه و تجهيز مدارس استان آذربايجان غربي

 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازي مدارس همزمان با ایام ا... دهه مبارکه فجرمدرسه 12کلاسه المهدی شهرستان شوط با حضور استاندار -  مدیر کل نوسازی مدارس استان فرماندار و مسئولان آموزش و پرورش شهرستان شوط و به همراه دیگر مسئولان ٰ  استانی و شهرستانی افتتاح شد .

 

 در آیین بهره برداری این مدرسه مهندس اسمعیل زاده " ضمن  عرض تبریک فرا رسیدن سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت " در ایام الله دهه مبارکه فجر سالجاری  تعداد 314 پروژه آموزشی  و پرورشی با709 کلاس درس با زیر بنای بیش از 48000 متر مربع و هزینه ای بالغ بر 226 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی استانی - ملی و مشارکتی احداث تکمیل و تحویل دستگاه بهره بردار می شود.

 

مدیركل نوسازیٰ و تجهیز مدارس آذربایجان غربی در ادامه صحبتهای خود اشاره کرد پروژه ای که هم کنون شاهد بهره برداری آن هستیم 12کلاسه ی المهدی از محل طرح ملی تخریب و بازسازی با زیر بنای کل 1581 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال احداث شده است .