پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧
 

 

همزمان با ایام الله دهه مبارکه  فجر مدرسه 12کلاسه المهدی شهرستان شوط با حضور استاندار آذربایجان غربی افتتاح شد .(استان آذربايجان غربي)

 

  منبع : روابط عمومي اداره كل نوسازي ، توسعه و تجهيز مدارس استان آذربايجان غربي

 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازي مدارس همزمان با ایام ا... دهه مبارکه فجرمدرسه 12کلاسه المهدی شهرستان شوط با حضور استاندار -  مدیر کل نوسازی مدارس استان فرماندار و مسئولان آموزش و پرورش شهرستان شوط و به همراه دیگر مسئولان ٰ  استانی و شهرستانی افتتاح شد .

 

 در آیین بهره برداری این مدرسه مهندس اسمعیل زاده " ضمن  عرض تبریک فرا رسیدن سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت " در ایام الله دهه مبارکه فجر سالجاری  تعداد 314 پروژه آموزشی  و پرورشی با709 کلاس درس با زیر بنای بیش از 48000 متر مربع و هزینه ای بالغ بر 226 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی استانی - ملی و مشارکتی احداث تکمیل و تحویل دستگاه بهره بردار می شود.

 

مدیركل نوسازیٰ و تجهیز مدارس آذربایجان غربی در ادامه صحبتهای خود اشاره کرد پروژه ای که هم کنون شاهد بهره برداری آن هستیم 12کلاسه ی المهدی از محل طرح ملی تخریب و بازسازی با زیر بنای کل 1581 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال احداث شده است .