پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٤ شهریور ١٣٩٨
 
 
مدرسه زنده یاد "سید علی سادات گوشه" امروز صبح همزمان با اول مهرماه با حضور خانواده گرانقدر سادات گوشه و مسئولین مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران و آموزش و پرورش منطقه 6 رسماً به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان تهران، علیرضا علی اکبر مسئول نمایندگی مجمع خیرین مدرسه ساز در منطقه 6 تهران با اعلام این خبر افزود: خانواده گرانقدر سادات گوشه امروز با کمال فروتنی در مراسم افتتاح مدرسه پدر بزرگوارشان حضور پیدا کردند و روز اول مهرماه را در کنار دانش آموزان این مدرسه آغاز کردند
در این مراسم خیر نیک اندیش آقای ابوالحسن سادات گوشه در جمع دانش آموزان به بیان سخنرانی پرداخت و گفت : حرکت خیر خواهانه امروز ما ناشی از وصیت پدرمان است که ما را به انجام این اقدام خداپسندانه تشویق کرد و امیدوارم این حرکت ما زمینه ساز  ترویج فرهنگی خیریه شود.
در ادامه مراسم ضمن افتتاح رسمی، خانواده گرانقدر سادات گوشه از تمامی قسمت های مدرسه بازدید کردندو  در آخر با اهدای لوح تقدیر  از فعالیت های خداپسندانه این خانواده خیّر تشکر و قدردانی به عمل آمد.   
گفتنی است خیر نیک اندیش آقای «ابوالحسن سادات گوشه» با پرداخت یک میلیارد و 500 میلیون ریال، سال گذشته مشارکت در ساخت این مدرسه را آغاز کرد که امروز پذیرای دانش آموزان دبیرستانی دختر این منطقه است.