پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
 

 

عضو شوراي اسلامي شهر و مدير عامل شركت نمايشگاههاي استان مركزي

همراهي با خيرين مدرسه ساز افتخار بزرگي است

در ديدار مدير كل محترم نوسازي مدارس و معاونين توسعه مديريت و پشتيباني و همچنين فني و اجرايي و مشاركتهاي مردمي با آقاي محصولي عضو شوراي شهر و مدير عامل شركت نمايشگاهاي شهر اراك از همراهي و كمكهاي وي در برگزاري نمايشگاه شانزدهمين جشنواره خيرين مدرسه ساز تجليل شد .

 

در اين ديدار مهندس قائمي مدير كل نوسازي مدارس استان مركزي با تشريح عملكرد اين اداره كل در اجراي پروژه هاي عمراني استان از نقش برجسته خيرين مدرسه ساز در امر مقدس مدرسه ساز ي ياد كرد و تجلي آن را در شانزدهمين جشنواره خيرين مدرسه ساز عنوان كرد .

وي با اشاره به كمك 420ميليارد ريالي خيرين در جشنواره امسال آنرا مديون تلاشهاي شبانه روزي مجموعه خدوم نوسازي مدارس و حاج علي فخاري رياست مجمع خيرين مدرسه ساز استان و همدلي و همراهي مسئولين استاني برشمرد .

مهندس قائمي با تجليل و تشكر از خدمات جناب آقاي محصولي در برپايي نمايشگاه شانزدهمين جشنواره خيرين مدرسه ساز خواستار تداوم همكاري شوراي شهر با اين اداره كل شد.

در ادامه عضو شوراي شهر  با بيان اينكه همراهي با خيرين مدرسه ساز افتخار بزرگي است و ما بر خود واجب مي دانيم تا از امور خير بويژه امر مقدس مدرسه سازي پشتيباني كنيم

 

وي همچنين اظهار داشت شوراي اسلامي شهر اراك همه همت خود را مصروف خدمت به همشهريان عزيز مي نمايد و امسال نيز كه به فرموده مقام معظم رهبري مدظله العالي سال فرهنگ با مديريت جهادي است وظيفه ما سنگين تر مي باشد.

 

در ادامه هديه اي برسم يادبود توسط مهندس قائمي اهداء گرديد.

"روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان مركزي "