پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢ شهریور ١٣٩٨

معاون فنی و اجرایی اداره کل نوسازی استان، همدان را جزء سه استان برتر، در راستای مقاوم سازی ساختمان های موجود و فضاهای آموزشی در سطح کشور دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان همدان همدان،"محمدرضا مرادی" روز یکشنبه 19 مردادماه سالجاری در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سازمان نوسازی مدارس استان، فعالیت اداره کل سازمان نوسازی استان را در راستای ساخت و ساز و ماهیت فنی اجرایی عنوان کرد.

وی اعضای اداره کل نوسازی استان را در حدود 85 نفر برشمرد و افزود: این سازمان توانسته در طی چند سال اخیر خدمات ارزنده ای در سطح کشور ارائه دهد و جزء استان های برتر در رتبه سوم قرار گیرد.

مرادی اظهار کرد: سازمان نوسازی استان توانسته با توانمندی نیروی فنی در کشور بسیاری از پروژه های گذشته را مقاوم سازی کند و استحکام سازی مدارس را بالا ببرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان نیز از امینی فرد مدیرکل سازمان نوسازی مدارس و زحمات فراوان در بحث نوسازی مدارس استان، در طول خدمت هشت ساله با مدیریت جهادی و تلاش بی وقفه در ساخت پروژه ها قدردانی کرد.

آموزش و پرورش و سازمان نوسازی دو مجموعه جدایی ناپذیر هستند

وی آموزش و پرورش و سازمان نوسازی را دو مجموعه جدایی ناپذیر و هماهنگ خواند و اظهار کرد: انتظار داریم با افزایش اعتیارات و تدابیر دولت، فضاهای آموزشی با قدمت طولانی بازسازی شوند.

فولادوند در پایان اظهار امیدواری کرد، طلب پیمانکاران سازمان نوسازی مدارس نیز در این دوره پرداخت شود.

مشارکت  70 میلیارد تومانی خیرین مدرسه ساز استان همدان

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان همدان نیز از ساخت مدارس با اعتبار بیش از 70 میلیارد تومان توسط خیرین در سطح استان خبر داد.

"علی فراهانی" به نیابت از 600 خیر مدرسه ساز از زحمات امینی فرد قدردانی و تعامل و همکاری وی با خیرین را بی نظیر دانست.

هدف خیرین جز رضایت خداوند نیست

وی هدف خیرین را رضایت خداوند خواند و تاکید کرد: تکریم خیرین، زمینه ساز ورود افراد زیادی به این عرصه خواهد شد.

فراهانی همچنین میزان تعهد خیرین در سال گذشته را 11 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: با همکاری این افراد میزان تعهد به بیش از 20 میلیارد تومان رسیده است.