پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨
 
 

معاون وزير آموزش و پرورش و رييس سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس کشور با اشاره به نامگذاري سال 89 از سوي مقام معظم رهبري از عملياتي شدن همت مضاعف و کار مضاعف در اين سازمان خبر داد.

"مرتضي رييسي دهکردي" در سفر به شهرکرد در گفت و گوي اختصاصي با ايرنا افزود: براي رسيدن به افق چشم انداز 20ساله نظام که براساس آن ايران در همه زمينه ها ، کشور نخست منطقه مي شود،بايد تلاش مضاعف کرد و نامگذاري اين سال با نام همت مضاعف و کار مضاعف موجب حرکت به سمت افق پيشرفت و توسعه مي شود.

به گفته وي،فرمايش مقام معظم رهبري در پيام نوروزي،کارکرد همه دستگاه هاي اجرايي کشور که به مردم خدمت رساني مي کنند را شامل مي شود.

معاون وزير آموزش و پرورش و رييس سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس کشور گفت:در اين بين دستگاه هاي اجرايي و عمراني کشور در جهت تلاش مضاعف و توسعه پروژه هاي عمراني کشور بيشتر فعال خواهند شد و با وجود منابع و ظرفيت هاي کارشناسي، بيشترين خدمت رساني را به مردم خواهد داشت.

به گفته وي،يکي از اين دستگاه ها که بيشترين خدمت رساني به مردم را دارد وزارت آموزش و پرورش است و بخش عمراني وزارت آموزش و پرورش نيز در اين امر همت و کار مضاعفي را در خدمت رساني به مردم و توليد و توسعه پروژه هاي عمراني خواهد داشت.

رييسي يادآور شد:سازمان نوسازي،توسعه و تجهيز مدارس کشور به عنوان بازوي اجرايي وزارت آموزش و پرورش با استفاده از منابع دولتي، مشارکت خيرين مدرسه ساز و مردم تلاش بيشتري در امر تحقق همت مضاعف و کار مضاعف با بهره گيري از روش هاي روز دنيا خواهد داشت.

عضو سازمان نظام مهندسي ايران گفت: با همت، تلاش و کار مضاعف در امر ساختمان سازي، عمر مفيد ساختمان ها را بايد افزايش داد و در مناطق محروم کشور اين تلاش ها افزايش خواهد يافت.

رييسي يادآور شد:با بهره گيري از تمامي ظرفيت کارشناسي سازمان نوسازي مدارس کشور و خيرين مدرسه ساز و افراد نيکوکار منابع بهينه تر مصرف مي شود و بهره وري بيشتري در امر ساخت وساز مدارس در حال انجام است.

وي گفت:پيام نوروزي مقام معطم رهبري افق روشني براي کار و تلاش مضاعف فراهم کرد و اين کار مضاعف، کام ملت ايران را شيرين خواهد کرد و مردم حلاوت و شيريني کار را خواهند چشيد چرا که اين تجربه جهاني است که هر کشوري بيشتر تلاش کرد موفق تر خواهد بود و مردم در رفاه بيشتري خواهند بود.

معاون وزير آموزش و پرورش و رييس سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس کشور گفت: تمامي مسوولان نظام جمهوري اسلامي پيام نوروزي مقام معظم رهبري را سرلوحه همه امور خود قرار داده و فرمايشات ايشان را افق و چشم انداز همه کارهاي مي دانند به همين جهت امسال کشور شاهد تحولي بزرگ در ساخت و سازها خواهد بود.

رييسي يادآور شد:فتنه هاي اخير در کشور باعث تاخير در اجراي پروژه ها به ويژه پروژه هاي عمراني شد چرا که توسعه کشور نيازمند آرامش است و حصول آرامش باعث خدمت رساني بيشتر مي شود.

وي گفت:پيشرفت جامعه و تامين زيرساخت ها و نيازهاي مردم و گسترش زيرساخت هاي کشور ، نيازمند فضاي آرام همراه با تلاش و کار است.

به گفته وي،از سال هاي 84تا 88 در دولت نهم نشاط و برنامه ريزي مناسبي براي ارائه خدمت رساني به مردم گامهاي بلندي برداشت و خدمات ارزنده اي در ساخت و ساز و ايجاد عدالت اجتماعي را ارائه کرده و پيشرفت هاي بزرگي در امر پروژه هاي عمراني حاصل شد و اين تلاش مضاعف و کار مضاعف در دولت دهم نيز تداوم خواهد يافت.

معاون وزير آموزش و پرورش و رييس سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس کشور گفت: همان گونه که مقام معظم رهبري تاکيد کردند خدمت رساني به مردم تعطيل بردار نيست به همين جهت در سال جاري ملت ايران شاهد جهش عظيم تري نسبت به گذشته در زمينه خدمت رساني خواهند بود.

رييسي گفت: ملت ايران با حضور 85درصدي خود در انتخابات اثبات کردند که حامي مسوولان دلسوز و حامي کار و تلاش هستند و انچه براي مردم مهم است پيشرفت و توسعه کشور است و کار و تلاش مسوولان نيز از ديده مردم پنهان نخواهد بود.

معاون وزير آموزش و پرورش تصريح کرد: رييس جمهوري اسلامي ايران و هيات دولت با تمام توان خود در امر خدمت رساني به مردم تلاش مي کنند به همين جهت ملت هميشه در صحنه ايران، در دولت نهم و دولت دهم طعم خوش خدمت دولت مردان را از نزديک لمس کرده اند.