پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨
 

همایش تخصصی خیرین صبح روز پنج شنبه 2/10/89با حضور منتخبینی از خیرین مدرسه ساز ، مدیر کل نوسازی مدارس استان ، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز ، مدیر کل آموزش و پرورش و جمعی از مدیران و روسای مناطق استان و شهرستان در محل پژوهشکده فرهنگیان یزد برگزار گردید.

منتخبین خیرین مدرسه ساز استان در نشست تخصصی خود با رؤسای آموزش و پرورش ضمن باز نگری در روند جلب مشارکتهای مردمی راهکارهای مناسبی را برای رفع موانع این امر حیاتی ارائه کردند .

در این نشست آقای احسان رئیس مجع خیرین مدرسه ساز ضمن تقدیر و تشکر از حضور خیرین در این همایش از احداث 17 طرح فضای آموزشی و نمازخانه در سطح استان خبر داد و گفت: این طرح ها با پیشرفت فیزیکی 40 % در دست ساخت است که برای اجرای این طرح ها یکصد میلیارد ریال هزینه خواهد شد . وی اضافه نمود در حال حاضر در استان یزد 700 خیر مدرسه ساز وجود دارد.

در ادامه این نشست خیرین با تشکیل 8کارگروه تخصصی به موضوع های نحوه  جذب خیرین ، راهکارهای جدید برگزاری جشنواره ها ، تجلیل از خیرین و نیاز های آموزش و پرورش ، انتظارات خیرین از آموزش و پرورش ، استفاده از ظرفیت های موجود جهت جذب خیرین خارج از استان و کشور و نقش بانوان و نحوه مشارکت آنها در امر مقدس مدرسه سازی پرداختند .