پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢ شهریور ١٣٩٨

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان كرمانشاه، در روز سه شنبه 15/12/91 همايشي در شهرستان روانسر بمنظور تجليل از خيرين مدرسه ساز در شهرستان روانسر برگزار گرديد. رحیم کرمی مدیر آموزش وپرورش شهرستان روانسر در نشست خیرین و نیکوکاران این اعلام كرد:  بیش از 7هزار و 275 دانش آموز دختر و پسر روانسری در 145 واحد آموزشی این شهرستان مشغول تحصیل هستند.

کرمی افزود: ارتباط هماهنگ و همسوي خانه ومدرسه در طول سال تحصيلي مي تواند بستر مناسبي براي دستيابي به اهداف تعليم و تربيت فراهم نمايد.

وی تصریح کرد: از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه نیز 400 میلیون ریال برای هوشمند سازی مدارس این شهرستان اختصاص یافته است.

وی با اشاره به احداث مدرسه 15 کلاسه مهر محله هواشناسی  با هزینه ای بالغ بر 15 میلیارد ریال افزود : دولت برای ایجاد عدالت آموزشی وبهره مندی تمامی دانش آموزان از امکانات یکسان آموزشی امکانات واعتبارات ویژه ای به مناطق محروم اختصاص داده ومشارکت افراد خیر ونیکوکار تاثیر بسزایی در تسریع ایجاد فضاهای آموزشی دارد .

کرمی خاطر نشان نمود : 130 واحد آموزشی روانسر دارای انجمن اولیا و مربیان است که ماهانه بیش از 40 دوره آموزش خانواده در مدارس این شهرستان برگزار می شود.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان روانسر افزود : به منظور ارتقای سطح علمی دانش آموزان تعدادی از آموزگاران ودبیران مجرب بصورت داوطلبانه وبدون دریافت حق الزحمه در کلاس های فوق برنامه وجبرانی به دانش آموزان آموزش می دهند .

 در ادامه این مراسم از اولیاء فعال در تعامل با آموزش وپرورش ،افراد نیکوکار وخیر که بصورت نقدی ویا غیر نقدی به مدارس کمک نموده بوند با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد .