پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨
 
 

هفتمين نشست فرمانده مركز بسيج فرهنگيان وزارت آموزش و پرورش و فرماندهان 18 پايگاه تابعه و شوراي سياستگذاري در مورخه دوشنبه 10/11/90 در محل پايگاه شهيد اژه اي مركز سنجش وزارت آموزش و پرورش برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي سازمان نوسازي مدارس كشور در اين گردهمايي ابتدا برادر عبدالامير عرفي فرمانده پايگاه شهيد اژه اي ضمن تبريك ايام دهه فجر و خوشامد به حضار در خصوص نقش بسيج در تبيين سياستهاي نظام سخناني ايراد نمود. سپس برادر بنيادي فرمانده بسيج مركز با اشاره به زمان شناسي افراد نسبت به اوضاع اطراف خود و تاكيد به حضور اعضا بسيج نياز به مسلح شدن به سلاح اهل بيت و مذهب را از ديگر واجبات بسيجيان حوزه ستادي بر شمرد.

در ادامه اين گردهمايي فرمانده مركز ضمن اشاره به برنامه هاي تدوين شده براي دهه فجر سال جاري از كليه فرماندهان دعوت نمود تا در برنامه متمركز حضور در نمازجمعه 14/11/90 كه با حضور وزير آموزش و پرورش برگزار مي گردد باتفاق همكاران و بسيجيان حوزه خود حضور فعال يابند.

در پايان اين گردهمايي لوح سپاس وزير محترم آموزش و پرورش به فرماندهان پايگاههاي تابعه كه بصورت فعال در برنامه بزرگداشت حماسه 9 دي شركت كرده بودند، اهدا گرديد.