پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
 

هشتمین جشنواره تقدیر از خیرین مدرسه ساز شهرستان ورامین 14 اسفندماه با حضور رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، نماینده شهرستان های ورامین، قرچک، پیشوا در مجلس ، فرماندار شهرستان ورامین و تنی چند از مسئولان،روحانیون، فرهنگیان، و بیش از 1500 تن از مردم ورامین در هتل شایان برگزار شد.

رش قرمزی كه در بخش  ورودی هتل  پهن شده بود، حس  خوبی را در دانش آموزانی كه برای اجرای برنامه  آمده بودند  و مسئولان و  خیرین مدرسه ساز ایجاد  می كرد و اجرای محمد رضا حسینیان و الطافی از مجریان باسابقه صدا و سیما به این  فضا كمك می كرد .
در این جشنواره که با استقبال گسترده و با شكوه  مسئولین، فرهنگیان و مردم شهرستان ورامین برگزار شد، مجتبی عرب عامری مدیر آموزش و پرورش شهرستان با  تقدیر و تشکر از حاضرین در جشنواره به کسب رتبه اول در سه سال پیاپی این شهرستان در برگزاری جشنواره های خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران اشاره كرد  و سپس گزارشی را به مسئولین و مدیران مربوطه شهرستان ارائه داد.
در ادامه این جشنواره دکتر حافظی با تاکید بر اجر معنوی حرکت خیرین  گفت : شما آینده نگران و انسان سازان واقعی حرکتی در کشور آغاز کردید که افتخار کشور ایران است و بستری فراهم آوردید که بستر آموزش فرزندان این آب و خاک است.
 رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در ادامه گفت : هر ساله این جشنواره در همه نقاط کشور برگزار می شود  و مردم با عشق و علاقه در این صحنه ها حضور پیدا کرده و ایثار مال می کنند.
دکتر حسین نقوی نماینده  این شهرستان در مجلس  نیز با تجلیل  از عوامل برگزار کننده این جشنواره و خیرین و مسئولین حاضر خاطرنشان کرد: امیدوارم که این حرکت خیرین مدرسه ساز موجب شود تا فضا برای تعلیم، تربیت و آموزش و پرورش کشور همچنان فراهم شود تا جمهوری اسلامی بتواند قله های فتح علم، دانش، تکنولوژی در دنیا را کمافی سابق بپیماید.
 اجرای دكلمه توسط " نگین" دختر نابینا از  بخش های تاثیر گذار جشنواره بود كه با اجرای خوب خود شركت كنندگان را تحت تاثیر قرار داد و باعث شد كه  دو تن از  خیران هزینه سفر نگین و مربی او را به سفر عتبات  بپردازند .
در این جشنواره که مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران علی رضا کمره ای، اعضای شورای شهر ورامین،اعضای مجمع خیرین شهرستان، ریاست دادگستری و رئیس اطلاعات این شهرستان نیز حضور داشتند از خیرین نمونه تقدیر به عمل آمد.
در پایان نیز هزاران هکتار زمین، میلیون ها ریال وجه نقد و طلا و صدها برگه تعهد ثمره این جشنواره در شهرستان خون و قیام بود که به نوعی یک قیام مهربانانه دیگر از مردم همیشه در صحنه ورامین به شمار می آید.