پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢ شهریور ١٣٩٨
 
 

رييس کميته آموزش و پرورش کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي گفت: معافيت آموزش و پرورش در پرداخت عوارض مربوط به ساخت مدارس جديد و پروژه هاي تخريب و بازسازي منجر به 800 ميليارد تومان صرفه جويي اقتصادي در وزارت آموزش و پرورش مي شود.

علي کريمي فيروزجايي روز يکشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود : 658 ميليارد تومان اعتبار به معاونت عمراني وزارت آموزش و پرورش در سال 89 اختصاص يافت که اختصاص اين رقم در کنار معافيت در پرداخت عوارض کمک قابل توجهي به پيشبرد پروژه هاي عمراني وزارت آموزش و پرورش مي کند.

نماينده مردم بابل در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اختصاص 12 هزار ميليارد تومان اعتبار به وزارت آموزش و پرورش گفت: 40 ميليارد تومان براي استاندارد سازي سيستم هاي گرمايشي و سرمايشي مدارس با اولويت بخاريها اختصاص يافت.

کريمي فيروزجايي به افزايش سرانه دانش آموزي اشاره کرد و گفت: سرانه دانش آموزي نيز از 18 هزار تومان به 24 هزار تومان افزايش يافت که اين افزايش کمک بسزايي در پيشبرد اهداف مدارس مي کند.

وي افزود: با اين افزايش بودجه امسال، سال طلايي وزارت آموزش و پرورش خواهد بود و با کسري بودجه در اين وزارتخانه مواجه نخواهيم شد.