پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٩ شهریور ١٣٩٨
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس بوشهر:
در مورخه 29/8/91جلسه انعقاد قرار داد توافق نامه  فی مابین مجتمع پتروشمی خارک با ادرات کل نوسازی مدارس و آموزش وپرورش استان بوشهر باحضور بخشدار خارگ در سالن بخشداری خارک برگزار گردید.
در این جلسه که بخشدار خارک و مدیر کل نوسازی مدارس بوشهر و مدیریت عملیات عمومی و مجتمع پتروشیمی خارک و معاونت متوسطه اداره کل آموزش و پرورش حضور داشتند مقرر شد مدرسه راهنمایی 12 کلاسه شهید مطهری مورد تخریب و بازسازی قرار گیرد.
در ادامه جلسه فوق مهندس ایرج زاده مدیر کل نوسازی ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبداله الحسین (ع) و یارانش و تشکر وقدردانی از زحمات بخشدار ولایی خارک و مدیریت ارزشی مجتمع پتروشیمی اعلام نمودند که این اداره آمادگی کامل خود جهت تهیه نقشه که درخواست شود در اختیار مجتمع پتروشیمی قرار می دهیم و درباره ساخت مدرسه عنوان نمودند که کلیه توافقهایی که در این جلسه عنوان میشود می بایست در توافق نامه ثبت گردد تا در انجام کار با مشکلی مواجه نشویم و نظارت عالیه این پروژه بر عهده نوسازی مدارس می باشد.
محمودی بخشدار خارک اشاره نمودند که در حال حاضر ما 2 قول جهت ساخت مدرسه  با معیارهای روز مدرسه سازی از شرکت نفت و پتروشیمی داریم که ساخت مدرسه 12 کلاسه مطهری تامین اعتبار شده و بزودی کلنگ زنی می شود ودر خصوص مدرسه شهدای شرکت نفت هم با وعده های داده شده توسط مسئولین شرکت نفت انشاء اله بزودی محقق می شود. 
در ادامه بحرینی معاونت متوسطه اداره کل آموزش و پرورش ضمن تشکر از مسئولین منطقه و همراهی بی شائبه با اداره آموزش و پرورش منطقه خارک یکی از موضوعات مهم در جزیره را بستر سازی مناسب در سطح منطقه دانستندکه این بستر سازی باید براساس نرخ جمعیت و ساختار جدید در آموزش و پرورش اجام شودو ساخت مدرسه فوق باید مطابق با نوآوری های جدید مدرسه سازی باشد.