پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨
 

 

راهپیمایی اعتراض آمیز هتک حرمت به کلام ا... مجید

 

در پی اهانت به ساحت مقدس کلام ا... مجید جمعی از کارمندان ومسئولین اداره کل نوسازی مدارس استان یزد هم صدا وهم نوا با مردم پرشور وقرآن دوست یزد ضمن محکوم کردن این اقدام زشت وقبیح شعار مرگ بر آمریکا ومرگ بر اسرائیل سرداده ، نفرت و انزجار خود را از عاملین این جنایت ابراز داشتند وخواستار مجازات عاملین هتک حرمت به مقدسات اسلام شدند.

این مراسم که با حضور گسترده مردم روز چهارشنبه 24/06/89 ساعت 8 صبح در میدان امیرچقماق یزد برگزار شد با سخنرانی امام جمعه ، استانداریزد همراه بود و هریک جداگانه این اقدام ضد بشری و ضد اسلام را محکوم نمودند.

در پایان راهپيمايي قطعنامه ای در محكوم كردن اقدامات ننگين در سوزاندان قرآن قرائت شد. که بند بند آن با شعار ا... اکبر، مرگ بر آمریکا ومرگ بر اسرائیل جمعیت حاضر همراه بود.

اداره کل نوسازی مدارس استان یزد  ضمن محکوم کردن این اهانت بیانیه ای صادر نموده که متن کامل آن به شرح ذیل میباشد.

                                                                 

بسمه تعالی

«انا نحن نزلنا الذکر و انا له لحافظون »

 

هنگامی که پرده های ظلمانی و تاریکی برآفاق سایه می گستر د. تنها نوری که قدرت هدایت دارد قرآن کریم است .

اکنون که فطرت بشر بیدار گشته و به دنبال نور واقعی یعنی خداوند یکتا و متعال می باشد عده ای کور دل که همواره تاب دیدن انوار کامل ترین کتاب آسمانی یعنی قرآن را ندارند و در گوشه و کنار جهان با پاره کردن کلام وحی درصدد آن هستند تا جلوی تابش و نورافشانی خورشید وحی را گرفته و عقیده و فطرت آزادگان جهان را ترور کنند       نمی دانند که این مصحف عدالت و رحمت که معجزه بزرگ آخرین رسول حق حضرت محمّد (ص) که مایه نجات و هدایت عالمیان است و خداوند سبحان وعده حفظ و حراست آن را داده از این نابخردی ها و بی مهری ها در امان بوده و دستخوش این تلاش مزبوحانه که هدفی جز اهانت به ادیان آسمانی و ایجاد شکاف و اختلاف میان پیروان ادیان الهی طراحی و اجرا شده قرار نمی گیرد. ضمن عرض تسلیت این مصیبت بزرگ به محضر حضرت ولی عصر (عج) ، مقام معظم رهبری و عموم مسلمانان جهان به ویژه ملت آزاده ایران اهانت و جسارت به مصحف الهی و معجزه آخرین نبی را بشدت محکوم می کنیم  و به استکبار جهانی ثابت خواهیم کرد که تا آخرین قطره خون خود پاسدار معجزه آخرین نبی حق بوده و در راه حفظ آن جانفشانی خواهیم کرد .