پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨
   

نوسازی مدارس استان ایلام مجدداً برتری خود را در جشنواره شهید رجایی کسب کرد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام : طرح ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی جهت تجلیل و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی است، ارتقاء کارآمدی، پاسخگویی، بهره وری و توسعه فرهنگ خدمت بهتر از مؤلفه هایی است که در قالب جشنواره شهید رجایی بررسی می گردد. از جمله اهداف این جشنواره ترویج فرهنگ خدمت شایسته به مردم، افزایش و رضایت مندی، شفافیت عملکرد دستگاههای اجرایی، افزایش بهره وری تقویت وجدان کاری، انضباط اجتماعی و اقتصادی و بهبود مستمر امورات جاری دستگاههای اجرایی می باشد. در این جشنواره براساس نتایج حاصله از ارزیابی عملکرد دستگاهها در شاخص های اختصاصی و عمومی حداکثر 3 دستگاه که بیشترین امتیاز را کسب کرده اند انتخاب و معرفی می شوند. امسال در سطح استان این جشنواره با شکوه خاصی برگزار گردید و اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام مجدداًَ توانست با کسب رتبه دوم به عنوان دستگاه برتر استانی معرفی شود تا باز هم سندی باشد بر شایستگی ها و قابلیت های موثر این دستگاه اجرایی در توسعه استان و خدمت رسانی به مردم شریف ایلام. ضمناً این اداره کل علاوه بر کسب رتبه دوم استانی در محورهای اختصاصی - دولت الکترونیک و توانمندسازی منابع انسانی نیز حائز رتبه برتر گردید.

این جشنواره با حضور نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه ایلام، استاندار، معاونین استانداری و مدیران اجرایی برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام طی سخنانی بیان داشتند که در دین مبین اسلام تأکید شده که بایستی از کسانی که به مردم خدمت می کنند تقدیر و تشکر کرد، ایشان تصریح کردند اگر به کارنامه درخشان 34ساله انقلاب توجه کنیم در می یابیم که خدمات نظام به مردم بی نظیر است. در این مراسم مهندس سعید هژبری مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام به جایگاه فرا خوانده شد تا بعنوان دستگاه برتر استان تندیس نقره ای جشنواره را از دستان استاندار ایلام دریافت نماید.

مهندس سعید هژبری در حاشیه این جشنواره موفقیت بدست آمده را حاصل کار جمعی مجموعه همکاران نوسازی مدارس بیان کرد و گفت در این امر مهم حضور خیرین نیک اندیش و پیمانکاران تلاشگر، همدلی و همراهی همکاران خدوم نقش مؤثری داشته اند. وی خاظر نشان کرد که مجموعه نوسازی مدارس خود را در سطح معینی از تلاش در عرصه مدرسه سازی محدود نمی بینند و در تلاش هستند با بهره گیری از توان تخصصی همکاران و برنامه ریزی مدون بتوانند خدمات بهتر و شایسته تری را توأم با افزایش رضایت مندی به نظام تعلیم و تربیت کشور ارائه دهند.