پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٢ شهریور ١٣٩٨
 
نواختن زنگ مدرسه در شهرستان رفسنجان توسط مهندس مسلمی

مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در شهرستان رفسنجان با حضور مهندس مسلمی معاونت توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مهندس رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان، فرماندار و امام جمعه شهرستان رفسنجان و جمعی از مسئولین درشهرستان رفسنجان برگزار گردید.

در این مراسم مهندس مسلمی ضمن تاکید بر اهمیت علم و تربیت در آموزش و پرورش اظهار داشتند که دانش آموزان، آیندگان این مملکت هستند و زمینه ساز پیشرفت و ترقی ایران اسلامی به شمار می روند.

مهندس مسلمی عنوان کردند که در آموزش و پرورش سه رکن اساسی در جهت پیشرفت باید مهیا باشد. معلمین کارآزموده، دانش آموزان و تجهیزات آموزشی این سه رکن اساسی است.

وی یادآور شدند که به حمدالله دو رکن اول یعنی معلمین کارآزموده و دانش آموزان مشتاق به علم آماده و در صحنه حضور دارند اما از جهت تجهیزات آموزشی از قبیل ساختمان در کمبود هستیم که انشاء الله با تخصیص اعتبارات مناسب و کمک خیرین این مشکل نیز مرتفع خواهد شد و شاهد شکوفایی هرچه بیشتر ایران اسلامی خواهیم بود.

وی همچنین در مصاحبه با خبرنگار مرکزی صدا و سیمای مرکز کرمان اظهار داشتند: تعداد 253 پروژه نیمه کاره در استان کرمان وجود دارد که با پیگیری های مهندس رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان و تخصیص اعتبار و کمک خیرین به مرحله بهره برداری خواهند رسید

روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان