پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٧
 
نواختن زنگ مدرسه در شهرستان رفسنجان توسط مهندس مسلمی

مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در شهرستان رفسنجان با حضور مهندس مسلمی معاونت توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مهندس رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان، فرماندار و امام جمعه شهرستان رفسنجان و جمعی از مسئولین درشهرستان رفسنجان برگزار گردید.

در این مراسم مهندس مسلمی ضمن تاکید بر اهمیت علم و تربیت در آموزش و پرورش اظهار داشتند که دانش آموزان، آیندگان این مملکت هستند و زمینه ساز پیشرفت و ترقی ایران اسلامی به شمار می روند.

مهندس مسلمی عنوان کردند که در آموزش و پرورش سه رکن اساسی در جهت پیشرفت باید مهیا باشد. معلمین کارآزموده، دانش آموزان و تجهیزات آموزشی این سه رکن اساسی است.

وی یادآور شدند که به حمدالله دو رکن اول یعنی معلمین کارآزموده و دانش آموزان مشتاق به علم آماده و در صحنه حضور دارند اما از جهت تجهیزات آموزشی از قبیل ساختمان در کمبود هستیم که انشاء الله با تخصیص اعتبارات مناسب و کمک خیرین این مشکل نیز مرتفع خواهد شد و شاهد شکوفایی هرچه بیشتر ایران اسلامی خواهیم بود.

وی همچنین در مصاحبه با خبرنگار مرکزی صدا و سیمای مرکز کرمان اظهار داشتند: تعداد 253 پروژه نیمه کاره در استان کرمان وجود دارد که با پیگیری های مهندس رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان و تخصیص اعتبار و کمک خیرین به مرحله بهره برداری خواهند رسید

روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان