پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
 
 
نهمین جلسه روسای مجامع خیرین مدرسه ساز خیرین مدرسه ساز کشور در شهر قم برگزار می شود
رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور همزمان با هشتمین نشست هماهنگی روسای مجامع خیرین مدرسه ساز کشور در مشهد مقدس، از برگزاری نهمین جلسه در شهر مقدس قم یاد کرد و گفت : جلسات هماهنگی مجامع خیرین مدرسه ساز کشور زیر نظر جامعه خیرین مدرسه ساز کشور زمینه ساز رشد و بسط و گسترش این هدف مقدس مدرسه سازی  در سراسر کشور می شود.
به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، وی در این باره اظهار داشت:  نشست هماهنگی مجامع کشور از 4 سال گذشته آغاز شده و در آینده نیز استمرار دارد  و مقر شده است از هر 4 جلسه استانی یک جلسه در  تهران و جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با حضور وزیر آموزش و پرورش و معاون عمرانی او تشکیل شود.
حافظی درباره نتیجه و دستاوردهای هشتمین نشست مجامع کشور ادامه داد: این جلسه به لطف خداوند از جلسات دیگر پربارتر بود و تمام مجامع خیرین مدرسه ساز از کل کشور نقطه نظرات سازنده و انتقادهای خود را مطرح کردند که جامعه خیرین مدرسه ساز کشور تلاش خواهد کرد این مشکلات را برطرف و راهکارهای قانونی برای آن ها پیش بینی کند تا در آینده این حرکت استمرار داشته باشد و نتایج مطلوب تری پیدا کند.
رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور همچنین از اهداف این جلسات به تعامل و تبادل و راهکارهای جدید برای گسترش این هدف مقدس در کشور یاد کرد.