پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨

در اين مراسم كه با حضور جمعي از خيّرين و مسوولان اجرايي آران و بيدگل در مدرسه ابريشم چي برگزار و اعضاي مجمع خيّرين مدرسه ساز اين شهرستان آران و بيدگل تجليل شدند.

امام جمعه شهرستان آران و بيدگل در اين مراسم، گفت: سخاوت نشانه عقل و يكي از بهترين راه هاي كسب اجر معنوي و اخروي نزد پروردگار است.

حجت الاسلام و المسلمين 'سيد محمد موسوي'، افزود: مدرسه سازي مصداق جهاد مالي و وسيله اي براي عاقبت به خيري انسان هاست.

وي خطاب به خيّرين مدرسه ساز، اظهارداشت: به سبب ساخت فضـاهاي آموزشي توسط شما، افراد زيادي درس  مي خوانند و آينده ساز مي شوند و به همين دليل در ثواب تمامي كارهاي نيك و خدمات اين افراد شريك هستيد.

معاون برنامه ريزي و توسعه اداره آموزش و پرورش شهرستان آران و بيدگل نيز در اين مراسم با اشاره به اينكه خيرين نقش ارزشمندي را در بهسازي و ساخت مجموعه هاي آموزشي ايفا كرده اند، گفت: برگزاري جشنواره هاي تجليل از خيّرين علاوه بر ارج نهادن به اين بزرگواران موجب اشاعه اين عمل خداپسندانه و فرهنگي در جامعه مي شود.

'حسين تمسكي'، افزود: مجمع خيّرين مدرسه ساز اين شهرستان 35 عضو داشته و تاكنون 35 پروژه آموزشي توسط اين خيّرين اجرا شده و 14 پروژه نيز در حال ساخت است.

در اين مراسم با اهداي لوح ياد بود از خيّرين مدرسه ساز آران و بيدگل تجليل شد.

همچنين در اين مراسم از تمبر يادبود خيّرين مدرسه ساز اين شهرستان رونمايي شد.

بنا بر اعلام بخش مشاركت هاي مردمي اداره كل نوسازي استان اصفهان، شهرستان آران و بيدگل رتبه اول مشاركت خيّرين در بخش مدرسه سازي را در سطح اين استان داراست.