پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨
 

  نماینده ولی فقیه در استان

و امام جمعه سمنان گفت:

سمنان استان خیرین است و

مردم و خیرین در نوسازی و

تجهیز مدارس باید به آموزش

و پرورش کمک کنند

 

، حجت الاسلام والمسلمین ˈسیدمحمد شاهچراغیˈ  در دیدار مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان و جمعی از همکاران با قدردانی از تلاش این اداره کل در نوسازی مدارس گفت: نباید منتظر دولت باشیم، همه باید کمک کنند.

امام جمعه سمنان اظهار داشت : در صورتی که به اصل قرآن که به تعاون و همکاری اهمیت زیادی می دهد عمل کنیم هیچ کاری بر روی زمین نمی ماند و کارها با کمک مردم و خیرین به پیش می رود.

شاهچراغی افزود: آموزش و پرورش عیالوار است و محتاج کمک، یکی ممکن است با زبان کمک کند و دیگری با عمل و یکی هم با پول، بعضی ها ثروتمند هستند اهل خیر نیستند و آنهایی هم که خیر هستند ثروتمند نیستند.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: اگر انسان در خدمت به مردم تلاش کند ولو نتواند کاری انجام دهد، ثواب آن کار را برده است و نتیجه کارش را در همین دنیا خواهد دید.

وی خطاب به مسوولان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان گفت: خدمت به نوسازی و تجهیز مدارس یادگاری است که برای شما می ماند و آنچه که از ما می ماند آثار ما است و باید سعی کنیم از خود یادگار به جا بگذاریم.

شاهچراغی گفت: مدیران کل استان برای نوسازی و تجهیز مدارس که در آنها جوانان و فرزندانمان در حال آموزش هستند کمک کنند تا آنها بتوانند در فضای خوب درس بخوانند